reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ASIEKK bez problemu zrobisz sobie sama Gonapeptyl. igiełka jest cieniutka i zastrzyk jest gotowy do wstrzyknięcia. ja sama sobie igiełkę wbijam a samo wstrzyknięcie robi mi eMek :)

tzrymam kciuki za nas wszystkie kochane, bo wiosenka i bociany lecą:):)
ja jutro na punkcje, troszkę się denerwuje ale tylko troszkę:) modlę się żeby mrozaczki były, bo nie wiem kiedy ewentualnie mógłby być następny raz:(
 
ja sie dorocico nie boje robic sama zastrzyków..tylko nie wiedziałam czy wogole mozna je samemu podawac...wiec spoko luzik
Kochana bedzie dobrze :-)
 
Hej dziewuszki.....a ja dzisiaj 2 dpt....pobolewa mnie czasami brzuch jak na @, czasami jajniki....i ogólnie jestem zdenerwowana:(:(mam tysiąc myśli i tysiąc pytań na minutę......Poza tym czasami ciężko mi się oddycha jakby w powietrzu za mało tlenu było....:):)bete mam zrobić dopiero w przyszły czwartek.....nie wiem jak ja dotrwam...trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!!!!

Wszystko będzie dobrze , trzymam kciuki

dorocica, trzymam kciuki a gdzie masz robioną punkcje, w jakiej klinice?
 
Ostatnia edycja:
Mi zastrzyki robił mąż...ale on to prawie jak pielęgniarka bo opiekował się niedołężną babcią kiedyś i sam wszystkie leki i zastrzyki podawał więc ma wprawę...ja sama sobie się boję...:):)Aha dziewczytnki a dostawałyście zastrzyki po transferze przeciwzakrzepowe?????? Bo ja mam Fragmin 5000 i cholernie mnie boli:(
 
szarlotka80 ja poprzednio Clexane brałam zastrzyki i teraz pewnie tez dostanę, to jest normalne po zabiegu przepisują zeby się nic nie wydarzyło.

bkasia a kiedy zaczynasz stymulkę??

bzzz oj mam nadzieję że będzie jak piszesz, :-)

dziewczyny a co tu taka cisza, czasem nie nadąży się czytać a teraz nie ma co......czytać:-(

czy coś specjalnego robiłyście, brałyście przed punkcją?? wiem, że na czczo, nawet wody tylko jedyne 2 małe łyki lekarz powiedział, ja nie wiem jak ja wytrzymam jak mi normalnie z głodu się słabo robi;(( a jeszcze jedno mam pytanko, czy jak podpisywałyście zgodę to czy kopie sobie brałyśćie??
 
reklama
czy coś specjalnego robiłyście, brałyście przed punkcją?? wiem, że na czczo, nawet wody tylko jedyne 2 małe łyki lekarz powiedział, ja nie wiem jak ja wytrzymam jak mi normalnie z głodu się słabo robi;(( a jeszcze jedno mam pytanko, czy jak podpisywałyście zgodę to czy kopie sobie brałyśćie??
ja nic nie robilam i nic nie bralam. Owszem, trzeby byc na czczo i tez ledwo wytrzymalam bez jedzenia do 12, ale jakos przezylam-> dasz rade:-) Ja kopii nie robilam.
 
Do góry