reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dodora jesli chodzi o imię dla dziewczynki to moje ulubione są Michalina i Polka:-)

klara w Invimedzie standardowo 2 -dniowe są podawane, mam nadzieje że wystarczy to żeby pozostały ze mną

lolitka narowerze nie jeżdziłam, posłuchałam się Ciebie:) ale cały dzień mieliśmy gości w domu i kurna tak mnie coś zawiało że dzisiaj głową nie mogę ruszać a mój eMek wkurzył mnie na maxa, wypił wczoraj 2 piwa i 2 lampy wina, no myślałam ze go zatłukę. stary nieodpowiedzialny chłop, normalnie całą noc nie mogłam spać z nerw i z bólu. rano pojechałam, ledwo dojechałam bo wiecie jak się jeżdzi jak nie można głową ruszyć, do gina i pozwolił mi wziąć lek przeciwbólowy ale zabronił aspiryny. a ja jak czytałam gdzieś to dziewczyny pisały o aspirynie że po punkcji przed snem aż do transferu brać w małej dawce..... nie będe brała, zaufam lekarzowi. w środę o 10 punkcja, zaczynam się stresować troszkę, bo żle na mnie wpływa znieczulebie na czczo, kiepsko i długo dochodzę do siebie ale mam nadzieje że jakoś przeżyje.

acha najważniejsze, dzisiaj 2 ampułki podskórnie Pregnyl o 22 godzinie, jutro 1 tabletka w południe Unidox, w środę punkcja no i po Duphaston 3x1 tabletka do testu, czwartek Unidox 1 tabl w południe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie babeczki!! te stale zaglądające i te nowe-podczytuje was regularnie!!! dużo u was się dzieje....ja już nie mogę sie doczekać czerwca... zamierzam wrócić po mrozaczki i zostaić sobie je przez najbliższe 9m.:-D
ptencer -witaj mamusiu... rośniesz już troszeczkę ?!
witaj Kochana, ciesze sie, ze Twoje nastawienie pozytywne i ze zamierzacie odebrac mrozaczki-> tym razem na pewno sie uda. Jak to moja mama mowi, pozytywne nastawienie to polowa sukcesu.Czy rosne, owszem 1kg do przodu-> dolaczam zdjecie z wczoraj jako dowod:-) IMG_2532.jpg
 
ptencer piękne zdjęcie, wyglądasz super, pozdr

myszka strasznie mi przykro, mze nie udało ci się. ale wydaje mi się ze jesteś młodą osóbką i napewno nie wszystko stracone i jak to Asiekk napisała być może, czego ci życzę zaskoczysz właśnie w naturalny sposób, nie rezygnuj . a jeśli nie to pracujcie, pracujcie a potem jak już zarobicie troszke kaski to wracajcie do Polski a daj Boze będzie już in vitro refundowane w Polsce i zaczniecie od początku staranka. trzymaj się kochana, odpoczywaj , relaksuj się i kochaj na całego. ale nie zapominaj o nas i czasem zajrzyj do nas, buziaczki;-)
 
właśnie jestem juz po zastrzyku :tak: dostałam 3,75 diphereliny niebyło tak źle , nawet nic nie bolalo ,teraz tylko nie moge zabardzo siedzieć, teraz czekam na @ która powinna pojawic się w niedziele i w piątek 15,04 wizyta zaczynamy stymulacje .
 
dorocica ja podczas stymulacji też okropnie chorowałam, złapałam jakąś jelitówkę i też mi lekarz powiedział, że mogę brać te apteczne leki bez recepty z wyjątkiem aspiryny. Ja się zachowałam trochę nieodpowiedzialnie i brałam na własną rękę, ale malutkie ilości 1/5 tabl. dziennie. Ale nie wie czy to miało jakiś wpływ na powodzenie, pewnie nie, ale moja ciekawość była większa ;)

ptencer fajny, malusi brzusio :) Mój 2 razy taki, ale waga stoi póki co w miejscu, pewnie przez wymioty :/
 
witaj Kochana, ciesze sie, ze Twoje nastawienie pozytywne i ze zamierzacie odebrac mrozaczki-> tym razem na pewno sie uda. Jak to moja mama mowi, pozytywne nastawienie to polowa sukcesu.Czy rosne, owszem 1kg do przodu-> dolaczam zdjecie z wczoraj jako dowod:-)Zobacz załącznik 342790

ptencer - fany brzusio:) mój też jakby ciut wiekszy choć niewiem skąd - może po trych wszystkich lekach, zastrzykach itd , a ogólnie czuję się jak bym połknęła balon

bzzzz - pozdrawiam Cię gorąco
 
reklama
Hej dziewuszki.....a ja dzisiaj 2 dpt....pobolewa mnie czasami brzuch jak na @, czasami jajniki....i ogólnie jestem zdenerwowana:(:(mam tysiąc myśli i tysiąc pytań na minutę......Poza tym czasami ciężko mi się oddycha jakby w powietrzu za mało tlenu było....:):)bete mam zrobić dopiero w przyszły czwartek.....nie wiem jak ja dotrwam...trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!!!!
 
Do góry