reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
bralam dufaston 3*1 i luteine 2 razy dziennie po 2 tabletki
bedziemy probowac ale narazie mosze odpoczac psychicznie ja mam dopiero 27 lat takze lekarz powiedzial ze jestem jeszcze mloda powodzenia ciesze sie ze wam sie udalo pa pozdrawiam
 
dziewczyny dziś 3 dpt a ja kompletnie nic nie czuję , kurcze, wiem że to raczej za wcześnie i wpadam pewnie w panikę , co nie ? :) , cycki nie bolą , plamienia implantacyjnego ani widu ani słychu , brzuszysko nie kłuje .....hmmm czy to się może udać ???
 
dodora ja jestem 19dpt, na USG widać pęcherzyk ciążowy 57mm, beta cały czas przyrasta, a ja nadal nic nie czuję. Ani bóli brzucha, ani piersi, żadnych mdłości czy zachciewajek. Jest normalnie jak w środku cyklu. Nie schisować więc tu!!!
 
DODORA - tylko spokój nas może uratować ;)) Wiem, że to głupie gadanie - ja jeszcze nie miałam transferu a już schizuję ;) Przydałby nam się trochę wirusków od AGNIESI P, nie tylko tych ciążowych , ale też tych "spokojnych" bo jeśli dobrze pamiętam, to dziewczyna miała bardzo pozytywne nastawienie. AGNIESIA- gratuluję, pewnie ten spokój to klucz do sukcesu!! :)
Pozdrawiam Was dziewczyny- i pozdrawiam Ewelinę, która pewnie ma już takie same nerwy jak ja przed sobotą ;-)
 
ma-mi to prawda spokój i pozytywne nastawienie to 99% sukcesu, więc życzę Wam wszystkim tych uczuć. To prześlę trochę wirusków spokoju, bo te ciążowe to tak za tydzień, jak już serduszko będzie widać :-D
*****************************************************************************************************************************
 
reklama
Do góry