reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

baśka1 - trzymam kciuki za następna betkę , tylko się nie podłamuj , nadzieja jeszcze nie zgasła, trzymaj się dzielnie....

do dziewczyn , które brały relanium , powiedzcie mi co o nim myslicie , czy warto brać ? no i jakie dawki ? na necie wyczytałam , że dziewczyny biorą dawki od 5-15 , kurcze to strasznie duża rozbieżność. Relanium bierze się na 2 h. przed transferem a potem 7 godzin po i przez kolejne trzy dni o 8 i 16 , czy dobrze pamiętam ? Jak się potem czułyście , pewnie spanko :) czy da sie jakoś funkcjonować ?
 
reklama
dziewczyny przez te plamienia zrobilam znow test i wyszla bladsza kreska niz przedtem czy to moze miec wplyw na test bo zaczynam sie marwic
 
Dodam że cały czas mam plamienia, dziś nawet większe (już 3 dzień).Lekarz zwiększył duphaston do 4 szt. Czy wogóle jest jeszcze sens badabia bety?
 
Do Basia1
Ja zrobiłabym,bo wtedy jestes pewna co i jak.W razie powodzenia bierzesz leki dalej,a w razie porażki odstawiasz leki liżesz rany i czekasz na @.
 
Witam wszystkich :) , jutro mój criotransferek :-) proszę o zaciśnięcie kciukasów :) tym razem musi się udać !!!

Baśka1 - zrób betkę bo takie odwlekanie i tak nic już nie zmieni , ja miałam podobnie i tylko niepotrzebnie się łudziłam , oczywiście u Ciebie może być inaczej ale będziesz przynajmniej wiedziała czy dalej faszerować się czy odstawić leki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry