reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Baśka 1
dokładnie 6-7 dpt brązowe plamienia oznaczają zazwyczaj plamienie implantacyjne. Będzie dobrze. Niedenerwuj się dziewczyno zbyt wcześnie. Jest ok.
 
reklama
lena31
jezeli mialoby ci to pomoc to sprubuj,to jest stary prosty sposob.zdradzila mi go kiedys moja pani profesor od w-f.kiedys bardzo lubilam biegac dlatego tez w podstawowce jak i pozniej w liceum w-fistki to zauwazyly startowalam w roznych zawodach sportowych.czasami zdarzalo sie ze @ przypadala mi na czas zawodow.profesorka powiedziala mi ze jak chce przesunac @ o kilka dni,musze zjesc raz dziennie cala kwasna cytryne (bez cukru).nie wierzylam ze to dziala ale naprawde @ sie przesunela.stosuje to czasami do dnia dzisiejszego jezeli mi nie pasuje termin @.na mnie dziala niezawodnie,nie wiem jak w twoim przypadku by to bylo,ale warto sprobowac.zaszkodzic nie zaszkodzi bo to przeciez witaminy.


dzisiaj juz mi lepiej,przespalam sie z tym wszystkim.moj maz znowu stanal na wysokosci zadania i znowu jest moja najlepsza podpora.oczywiscie tez to przezywa ale stara sie pomoc w szczegolnosci mi.boi sie ze moge sie naprawde zalamac,w koncu kto jak kto ale on najlepiej wie ile juz poswiecilam dla tego jednego celu.
wam wszystkim dziekuje za slowa wsparcia i pocieszenia,za to ze bylyscie ze mna w tym trudnym czasie.
pozdrawiam...........
 
Na szczęście moje plamienie to nie @. Zazwyczaj tak mam że wieczorem mam plamienia a rano już @ na całego. A dzisiaj nadal mam plamienia ale malutkie. Z tego wszystkiego poszłam zrobić betę...........wynik po południu.
 
gosssia - nic się nie martw ja miałam plamienie w 10dpt, bardzo się wystraszyłam, oczywiście sie poryczałam i stwierdziłam że już po wszystkim, a tu taka niespodzianka.......ja dzisiaj jade na usg i oczywiście też się martwię czy będzie ok?
 
Baśka, trzymam kciuki za implantację!!!

Channelini- przykro mi :( trzeba się pozbierać i ... do nastepnego razu...

Agniesia, właśnie zerknęłam na twoja beta- ja się zabije, ale czad!!!! ściskam cie mocno ty szczęściaro!!! :)

A ja na antybiotyku dowcipnym przez 2 tyg. Jak dobrze, że spanikowałam i odwołałam histeroskopię. Zabieg dopiero za 3 tyg jak podleczę stan zapalny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wczoraj nawalił mi net :-(
chanelini tak bardzo mi przykro, tak bardzo wierzyłam :-( Ale nie poddawaj się, próbuj jeszcze raz. Gdzieś tam na pewno czeka na Was dzidzia.
szerenataa poprzednio byłam stymulowana menopurem, tym razem gonalem, który zadziałał o wiele lepiej niż menopur.
Baśka ja też myślę, że to plamienie implantacyjne. A jeżeli tak to beta tak szybko też może Ci jeszcze nie wyjść. Poczekaj i w poniedziałek zrób jeszcze raz.
beta to rzeczywiście dobrze, że nie robiłaś histero. 3 tygodnie zlecą nawet nie wiadomo kiedy i już będziesz po zabiegu gotowa na przyjęcie dzieciaczka.
 
Agniesia ty robiłaś bete w 6dc ja dziś mam 7dc. Może coś już wyjdzie. W końcu to blastocysty. Strasznie spanikowałam i musiałam zrobić. Wczoraj jak zobaczyłam te plamki, w dodatku lekkie bóle i skurcze w brzuszku to się poryczałam. Mąż stwierdził że jeśli może mnie to spokoić to mam zrobić.
 
Baśka tylko wiesz, beta nie zależy od dnia podania, tylko od dnia implantacji. U mnie wychodzi, że i za pierwszym i za drugim razem do implantacji dochodziło bardzo szybko. Piszę Ci, tylko żebyś nie panikowała, jeśli beta jeszcze nie wykaże nic i żebyś ją w takim wypadku powtórzyła :-) Ale trzmam kciuki byś już dziś widziała te wymarzone cyferki przy wyniku :-)
 
lekarz powiedzial ze to normalne ze moga byc lekkie plamienia kazal odpoczywac
robil mi dzisiaj usg a jestem 19dpt i nic niewidzial mowil ze to za wczesnie czy to normalne czy powinnam sie zaczac martwic on mowil ze zarodek jest wielkosci 3mm i dlatego nic niewidzi
mam dola bo musze dalej czekac
 
reklama
Hej Laski

Właśnie wróciłam od gina, torbiel się wchłonęła. Ale jazda przez kilkanaście dni ją zwalczałam lekami, a ona nic z tego sobie nie robiła. Natomiast teraz bez leków w 4 dni sobie zniknęła. No i w związku z powyższym mam już własny pęcherzyk 14,4 mm, endo 9,2 mm i najbliższe usg we wtorek. Zatem Laski napiszcie mi szybko sposoby na hodowlę endo, cobym piękniusie miała. Mam tydzień na jego hodowlę. Please napiszcie co mam jeść, bo mi się zejdzie zanim w tych wszystkich postach znajdę. Transfer za ok. 7-10 dni.
 
Do góry