reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
chanelini - tak mi przykro !!!!!!!!! TAKI JUZ TEN SWIAT JEST PODZIELONY - jedni maja cale zycie z gorki a inni musza ciagle o cos walczyc . ale jedno ci powiem i powiem to nam wszystkim nie mozna sie poddawac , trzeba walczyc az do skudku i nie jest to takie sobie bla bla tego nauczylo mnie zycie, siedziec i uzalac sie nad soba nie ma sensu . wez pare dni wolnego naladuj akumulatory i do dziela a w koncu tobie tez zaswieci slonce - jak mowi stare polskie przyslowie "co nas nie zabije to nas wzmocni " wiec uszy do gory i nie poddawaj sie .
 
wlasnie dzwonil moj lekarz,niestety ivf nieudane.test negatywny,nie jestem w ciazy i d**a blada.
boze jakie to zycie jest niesprawiedliwe,wszystko do d**y........niech to szlag trafi.nie wiem czy sie z tego podniose,ale mega dol,a jeszcze musze powiedziec mezowi....................................
chanelini tak mi przykro , tulam Cię mocno, ale trzeba wierzyć że następnym razem się uda, bo tylko wiara i nadzieja przytrzymuje nas i dzieki nim możemy tyle znieść
trzymaj się kochana
 
dziewczyny ja jutro jade na usg tak sie denerwoje dzisiaj mialam takie male plamienia tak sie denerwoje czy to normalne czy cos nie tak zaczyna sie dziac
boze mam nadzieje ze wszystko bendzie ok
 
hej...o tych plamieniach to juz gdzies czytalam....na jakims forum...pisaly dziewczyny ze tak czasami jest ze sa plamienia....ale moze dziewczyny beda wiedzialy konkretnie......
..ja dzis tez sie denerwuje...od rana serce mi wali, za tydzien wizyta w bialym, piersza i start...............kurcze boje sie ...czas tak wolno leci...juz sie boje ze mi sie nie uda...jeszcze nie zaczelam a juz sie boje....i jeszcze pobolewalo mnie dzis tak jakbym miala dostac miesiaczke 4 dni wczesniej...naszczescie jeszcze nie przyszla...mam nadzieje ze przyjdzie planowo w pn bo przeciez musze razem z mezem pojechac a on bedzie dopiero w czwarek popoludniu...mam przyjechac miedzy 2 a 5 dniem......:dry:
a moze wiecie jak mozna troche opoznic miesiaczke....?

przykro mi :-(
posmuc sie, poplacz....i dalej do dziela...napewno sie uda!!! jestesmy z TOBA!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny ratujcie! Jestem dopiero tydzień po tranferze a chyba już będe miała @. Mam już brązowy śluz i wszystko zapowiada się że to konec mojego oczekiwania na testowanie. Chyba zwariuje....... z żalu.
 
reklama
Do góry