reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

missdior23
user-offline.png
zrobie jeszcze jeden test za pare dni zobaczymy co mi wyjdzie dzieki za pocieszenie normalnie caly czas podchodze i patrze sie na test bo ta kreska jest taka blada ale ja widac
 
reklama
gosssssia4: Myśmy już wielokrotnie przerabiały na tym forum temat drugiej, prawie niewidocznej kreseczki. Za każdym razem okazywało się to samo, tzn. przybywało o kolejną przyszłą mamusię. Także nic się nie martw. Powód do smucenia miałabyś gdyby ten cień tam się nie pojawił. Ale skoro jest, to jest dobrze. Moim zdaniem jutro możesz test powtórzyć. Może kup sobie jakiś bardzo czuły. Wówczas ta krecha powinna być wyraźniejsza. No chyba, że jesteś tak cierpliwą i opanowaną osobą, że dasz radę odczekać kilka dni...
 
gossssia- witaj, u mnie też druga krecha była słaba, a serducho bije

lusia- u mnie wszstko ok! ciągle śpie, jest mi niedobrze, mam dziwny posmak w ustach no i cycuchy bolą że hej i jeszcze atak pryszczy mam .powiedz zlecił ci lekarz badania prenatalne, bo u nas to chyba w klinice standard
 
Matylda: Nic mi nie mówił na temat badań prenatalnych. Chyba sama o to zapytam przy okazji kolejnej wizyty. Masz Ty tych objawów. Ja aż się dziwię, że mi prawie nic nie jest. Może to nie dobrze? Może powinnam się tym martwić?
 
Ostatnia edycja:
lusia--ja Ci sie tu pomartwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gosssssia4-- wszystko będzie ok!!!!!!!!!!!!!!!

lusia-a myślałaś już nad imionami?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gosia już 6 lat starasz się........ jestem pod wrażeniem twojej wytrawłości, myśle że ci się w końcu udało! Napisz sygnaturkę, będzie nam łatwiej!
Kilka słów o sobie..... z moich 15 pobranych pęcherzyków zostało całkiem sporo (lekarz nie sprecyzował ile), w tym są trzy bardzo dobre. W piątek transfer.
 
szarlotka- pewnie , że jeśli nie chcesz to nie mów szefowi , ze czeka cię in vitro , świetnie cię rozumiem bo u mnie podobna sytuacja , koleżanka jedynie wie , a reszta firmy żyje w nieświadomości :) , unikam w tem sposób niepotrzebnych pytań i litościwych spojrzeń .....ale to jest moje zdanie , kazdy robi to co uważa za słuszne i musimy dobrze się z tym czuć , fajnie ze masz takie koleżanki , które pomogą w oszczędzaniu ci ciężkiej pracy :)))
epelinka- dzięki za odpowiedź :) , chciałabym tak sobie przestać o tym myśleć jak ty ale po pierwszym transferze tylko to siedziało w mojej głowie ...szok !!! już sama się z tym męczyłam , wmawiałam sobie jak mantrę '' nie myśleć o tym , nie myśleć o tym ..'' , może teraz mi się uda :) , niech twoja siostra czarodziejka :) poczaruje na to nasze forum i zaczaryje wszystkie staraczki żebyśmy zobaczyły te wymarzone dwie kreseczki hahaha , ach...no i trzymam kciuki żeby wszystko było ok. :)
dekada4 - pozytywne nastawienie ma znaczenie , nie wazne że gdzies tam nie masz mrozaczka , teraz jest wazne , że masz w sobie 2 jajeczka i maja one szanse zostac z tobą , tylko o tym myśl.....hmmm , a może raczej nie myśl o tym za duzo bo to raczej nie pomaga :) haha
gossssia - ja bym nie wytrzymała :)!!! poleciałabym na betę - myśłę , ze juz smiało możesz robić , jest bardziej wiarygodna niż sikance , trzymam kciuki :)
ma-mi - co u ciebie ? przyszła @? o ile dobrze pamietam to my w zblizonym czasie transferujemy się :) o ile wszystko bedzie ok :)
 
reklama
czesc dziewczyny, jestem tu nowa, wlaśnie jestem po pierwszym IVF/ICSI, dzis 4 dpt. Planuje zrobic bete 10 dpt i jak bedzie niedobra to odstawic te wszystkie swiństwa ktore biore. zawsze to kilka dni trucia sie mniej:)
 
Do góry