reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

witam Basia trzymam kciuki .ja jestem po transferze oglądałam wczoraj moje zarodki lekarz zdecydował ze dostane dwa a to jedno co zostało to czeka na decyzje czy zostanie zamrożone,zalezy czy sie bedzie dalej rozwijać.czekam do poniedziałku na telefon.
 
reklama
Baśka , dekada - trzymym kciukasy za wasze maluchy , niech rosną Baśka twoje komóreczki i pieknie się dzielą , a tobie dekada niech zagniezdżaja sie i wariują przez kolejne 9 miesięcy :)))
 
hejka kobitki! jestem przeszczęśliwa!!!! Pobrali mi 15 pęcherzyków!!! Mają zadzwonić we wtorek jak sę zapładniają. I tu niestety może być problem bo ostatnim razem nie chciały wogóle się dzielić...... Planowany termin punkcji to piątek. Troche mnie dziwi czemu tak późno, może mi pomożecie odpowiedzieć na to pytanie? Dzięki wielkie za kciukaski, jak widać bardzo pomogły!!!!!!!
 
basia
super wynik. masz punkcje po 5 dobach... znaczy sie wierza ze zarodki beda silne i dotrawaja do 5 doby.... sa plusy i minusy takiej taktyki. minusy sa gdy zarodki slabe i wtedy moga wogole nie dotrwac. plus duzy jest taki, ze jak dotrwaja do tej 5 doby to oznacza o och sile i sa zwiekszona szanse na dalszy ich rozwoj
 
hej dziewczyny ja jestem nowa ja mialam transfer 14 czerwca i teraz czekam na test mozna zwariowac w domu powiedzcie kiedy mozna zrobic badanie na krew mi lekarz kazal zrobic badanie na mocz dwa tygodnie po transferze moze w krwi wyjdzie predzej mialam juz raz robiona punkcje tylko ze wtedy pobrali tylko 2 pecherzyki i niedojrzale i juz nierobili transferu tera mialam pobranych 11 i mam 2 zrodki lekarz mi powiedzial ze mialam super zarodki ze ciaza powinna mi sie utrzymac ale wiecie zawsze czlowiek mysli..........powiedzcie jakie mialyscie objawy mnie strasznie bola piersi i brzuch mnie nieraz kloje a takrze jestem bardziej senna pozdrawiam
 
Baśka wynik piękny. Teraz kciuki za seksik na szkiełku zaciskam. Ja też miałam hodowane zarodki do stadium blastocysty, czyli transferowanie w 5 dobie.
Dekada trzymam kciuki za wgryzanko.

Miałam być dopiero w poniedziałek, ale mam chwilkę i oczy jakoś trzymają sie otwarte. Za chwilę idę w kimonko, ale napiszę Wam co u mnie.
No a u mnie sytuacja bardzo zbliżona do tej sprzed 2 lat. Wtedy z 4 zapłodnionych zostały 2, które mi podano - blastocysta B i wczesna blastocysta C. Teraz tak samo zostały tylko 2 blastusie, które mi podano. Niestety nie są to herosy, a wręcz słabeuszki: 2bb i 1bb. Ale wiecie jakoś jestem spokojna, co ma być będzie. Zależy mi bardzo na tych dzieciaczkach, no ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. A wczorajsze wesele - rewelacja. wybawiłam się na maksa - choć prawie cały czas na siedząco, no ze dwa razy potańczyłam z nóżki na nóżkę
icon_wink.gif
Ale towarzystwo było tak rewelacyjne, ze uśmiałam sie do rozpuku. Za to mała dała takie popisy. tańcowała niesamowicie
icon_wink.gif

No to we wtorek piewsza weryfikacja hormonów.
 
reklama
Do góry