reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dr nie odpisywał nikomu w zeszłym tygodniu. Konferencja i tyle wiadomości, że nie dał by rady.

Bardzo dobrze, że brałam estrofem. Mam ładne endometrium. Dzisiaj jest 6dc. 5go grudnia transfer. Tym razem z klejem (ogólnie wszystko co się da bo ostatni zarodek)
Nelka 🍀

Ja dzisiaj 5dc. W czwartek mam wizytę i będę wiedziała jaki gry plan. Pewnie transfer będzie w okolicy 6 grudnia. Oby to był nasz cykl ✌️
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was podchodziła do transferu na cyklu "natutalnym" ale lekko stymulowanym tzn z owulacją ale na endometrium z lametta/bemfolą i ovitrelle? Jeżeli tak to ile po zastrzyku z ovitrelle wprowadzalyscie (bo każda jednak przeważnie jakas ilość bierze) progesteron? Ja myślałam że 36h po, jak na pewno pękną a lekarz mówi że można nawet w ten sam dzień, że ovitrelle I tak spowoduje że ciałko żółte powstanie. Może któraś z Was szła" cyklem naturalnym z ovitrelle I też miała dodawany progesteron?? To kiedy?? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedz. Ja czekam na miesiączkę...pozdrowienia i milego dnia!!
Ostatni transfer miałam z „pomocą” -Menopur. Mam cykle Ok 32 dniowe, raz na rok zdarza mi się Ok 45 dniowy. Noooo i właśnie na niego trafiliśmy 🤦🏼‍♀️😂. Mieszkam za granicą, więc skorzystałam z pomocy Menopuru. Nie wiem ile go wzięłam. Wizyt przez to też było więcej ..
Miałam też ovitrelle jak już pęcherzyk był dobrych rozmiarów. No i dodatkowo lutinus.
Zachodu więcej ale jak dla mnie to, że bez estrofemu i progesteronu mało tak czy inaczej wygrywa 🤷🏼‍♀️
 
Dr nie odpisywał nikomu w zeszłym tygodniu. Konferencja i tyle wiadomości, że nie dał by rady.

Bardzo dobrze, że brałam estrofem. Mam ładne endometrium. Dzisiaj jest 6dc. 5go grudnia transfer. Tym razem z klejem (ogólnie wszystko co się da bo ostatni zarodek)
4 lata temu 5go grudnia miałam transfer, 13go beta- wynik 150. Synek ma 3 lata skończone, trzymam kciuki oby i dla Ciebie to był szczęśliwy transfer ✊🍀☺️
 
Ostatni transfer miałam z „pomocą” -Menopur. Mam cykle Ok 32 dniowe, raz na rok zdarza mi się Ok 45 dniowy. Noooo i właśnie na niego trafiliśmy 🤦🏼‍♀️😂. Mieszkam za granicą, więc skorzystałam z pomocy Menopuru. Nie wiem ile go wzięłam. Wizyt przez to też było więcej ..
Miałam też ovitrelle jak już pęcherzyk był dobrych rozmiarów. No i dodatkowo lutinus.
Zachodu więcej ale jak dla mnie to, że bez estrofemu i progesteronu mało tak czy inaczej wygrywa 🤷🏼‍♀️
Dzięki za odpowiedź. I fajnie, tylko teraz czy pamiętasz kiedy zaczęłaś brać lutinus?:) czy jak dostanę ovitrelle w 11dc i ok 13 pęknie liczę 36h mniej więcej to wtedy dopiero progesteron I liczymy 5dni do transferu czy progesteron można wcześniej nawet w dzień ovitrelle? Mi lekarz mówił że można ale boję się że pęcherzyki nie pękną wtedy..(?). Jak nie będziesz pamiętać, zrozumiem :) Dużo zdrówka I radości z ciazy❤
 
Ja przy stymulacji sama lametta miałam endo w 11dc ok 8.6 mm a lametta plus 3 x bemfola 9.8 w 11dc. Mogę sobie wybrać, który zastosuje...jak uważasz @Ruda08 ? I wtedy też miałam np dwa dojrzałe pęcherzyki.
 
To i ja witam się po rocznej przerwie :) W październiku ubiegłego roku urodziłam córkę - pierwszy transfer z drugiej procedury. Teraz wracamy po rodzeństwo dla mojej pierworodnej. Mamy trzy mrozaczki i docelowo chcemy zabrać je ze sobą wszystkie. Otwarci jesteśmy na całą trójkę, ale mi marzy się, aby z tych prób udał się chociaż jeden dzidziuś. Kolejnej procedury nie przewidujemy, tak więc na tych trzech transferach zakończy się nasza przygoda z in vitro.

Będę podchodzić jak poprzednio na cyklu sztucznym. Dzisiaj mam 8dc, biorę estrofem. Wizyta kontrolna w piątek :)
 
Dzięki za odpowiedź. I fajnie, tylko teraz czy pamiętasz kiedy zaczęłaś brać lutinus?:) czy jak dostanę ovitrelle w 11dc i ok 13 pęknie liczę 36h mniej więcej to wtedy dopiero progesteron I liczymy 5dni do transferu czy progesteron można wcześniej nawet w dzień ovitrelle? Mi lekarz mówił że można ale boję się że pęcherzyki nie pękną wtedy..(?). Jak nie będziesz pamiętać, zrozumiem :) Dużo zdrówka I radości z ciazy❤
Nie mam pojęcia kiedy zaczęłam brać. Tyle, że wytwarzasz sama progesteron, więc to nie jest tak istotne. Można bez ovitrelle, ale musiałabyś jeszcze raz jechać na wizytę to potwierdzić.
Połowa za mną, jakoś leci 😁
 
Ja przy stymulacji sama lametta miałam endo w 11dc ok 8.6 mm a lametta plus 3 x bemfola 9.8 w 11dc. Mogę sobie wybrać, który zastosuje...jak uważasz @Ruda08 ? I wtedy też miałam np dwa dojrzałe pęcherzyki.
A po co pakować Ciebie odrazu w „pomoc”? Nie rośnie Tobie sam pęcherzyk ? Gdybym mieszkała w pl to bym nie szalała z Menopurem. Poczekałabym i tyle. U mnie pózniej wyszło, że lepiej wziąć bo czas goni ;)
 
reklama
Dr nie odpisywał nikomu w zeszłym tygodniu. Konferencja i tyle wiadomości, że nie dał by rady.

Bardzo dobrze, że brałam estrofem. Mam ładne endometrium. Dzisiaj jest 6dc. 5go grudnia transfer. Tym razem z klejem (ogólnie wszystko co się da bo ostatni zarodek)
Hej, to wyjdzie 13dc na transfer ❤, od kiedy będziesz brac progesteron? I jaki i jakie dawki? Powodzenia, u nas też ostatni.
A po co pakować Ciebie odrazu w „pomoc”? Nie rośnie Tobie sam pęcherzyk ? Gdybym mieszkała w pl to bym nie szalała z Menopurem. Poczekałabym i tyle. U mnie pózniej wyszło, że lepiej wziąć bo czas goni ;)

A po co pakować Ciebie odrazu w „pomoc”? Nie rośnie Tobie sam pęcherzyk ? Gdybym mieszkała w pl to bym nie szalała z Menopurem. Poczekałabym i tyle. U mnie pózniej wyszło, że lepiej wziąć bo czas goni ;)
Rośnie, tylko też mam zawsze jakoś dopiero 17 dc i endometrium jakoś ciut powyżej 7mm wiec żeby ładnie uroslo zachcialam lekko podkręcić. No i wtedy przed świętami zdążymy. A dużo "dodatkowego" progesteronu dostałaś? Zastanawiam się co jak włączy mi progesteron jak jeszcze nie pęknie czy wtedy nie zrobią się jakieś torbielki ...(?) czy ciałko żółte i tak powstanie pp ovitrelle?
 
Do góry