reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak myśle pozytywnie !!
Widziałam serduszko , musi być dobrze …
Chyba tak zdarza się czasami to krwawienie prawda ??
Ja plamiłam na początku co jakiś czas 5-6tydz. Półtora tygodnia spokoju, dużo leżałam. Od wczoraj znowu mam brązowe plamienia a to już 8 tydzień. W piątek byłam u lekarza i serduszko biło. Dziś idę znowu.
Zazwyczaj takie plamienia to nic groźnego, ale trzeba leżeć i brać proga, w sumie nie wiele więcej można zrobić
 
Miałam jeden zarodek tylko i zamrożone komórki. Nie chciałam się znowu faszerować do stymulacji, ale przy rozmrożeniu część zdegenerowało od razu a część padło. W każdym razie żadna się nie zapłodniła. Więc siłą rzeczy podejdę najpierw do stymulacji Mam wizytę na 24.10. Cały czas pod górkę i też mam już dosyć i się zastanawiałam czy w ogóle to ciągnąć, ale trochę ochłonęłam i zrobię ostatnie podejście.
Jakim protokołem będziesz szła krótkim czy długim? Zamiast z górki to pod górkę wszystko na odwrót, a czemu nie zapladnialas od razu komórek tylko zamrazalas ? Ja mam ostatni zarodek ,ale podejdę do niego jak znajdę przyczynę. Kurde już tak jestem tym wszystkim zmęczona.
 
A dlaczego progesteron? Ja odstawiłam estrofem bo endometrium nie urosło...
żeby oszukać organizm ze jest po owulacji i żeby przyszło krwawienie z odstawienia - jak przy anty, bo jeśli nie było owu to i okres może nie przyjść albo nie wiadomo kiedy przyjdzie. Wiadomo ze po owu rośnie progesteron a po spadku przychodzi okres. To lepsze rozwiązanie niż czekac na okres nie wiadomo ile. A przy pcos to już w ogóle. U mnie okresu praktycznie w ogóle nie ma. Po ciąży biorę anty i mam co 28dni ale wiadomo ze sztucznie wywołany no owu nie mam.
 
reklama
żeby oszukać organizm ze jest po owulacji i żeby przyszło krwawienie z odstawienia - jak przy anty, bo jeśli nie było owu to i okres może nie przyjść albo nie wiadomo kiedy przyjdzie. Wiadomo ze po owu rośnie progesteron a po spadku przychodzi okres. To lepsze rozwiązanie niż czekac na okres nie wiadomo ile. A przy pcos to już w ogóle. U mnie okresu praktycznie w ogóle nie ma. Po ciąży biorę anty i mam co 28dni ale wiadomo ze sztucznie wywołany no owu nie mam.
A byłam u lekarza i nic nie przepisał z progesteronu...Tylko kazała odstawić estrofem...wykończę się:(:(:(
 
Do góry