reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ehh czekanie najgorsze :( Hihihi , ja coś czuję że mam tam jeszcze synka i córeczkę, ja byłam na konsultacji dzisiaj 2h , jestem bardzo zadowolona, robię całą trombofilie ,doktor zaleciła, narazie nie tykam bardziej immunologii i nie będę tykać raczej, mam zabronione podawane 2 zarodki ze względu na wiek I że są przebadane, nie dyskutowałam:) jestem pokorna i cierpliwa, czas pokaże jakie efekty przyniosą te działania, oczywiście test uma przed i jak coś wlew z atosibanu :)
A jaki wpływ ma trombofilia na zagniezdzenie ? Pytam ,bo moja mama umarła na zator i siostra zrobiła badanie genetyczne na trombofilie i wyszło jej ,że też ma . Ja nie robiłam, ale wspomniałam o tym lekarzowi i trzy dni po transferze mam brać acard.
 
Realnie ile planujesz? Wszystkie? 😁
powiem tak że nie chciała bym nikogo tam zostawić 😪wiem też że to że jest 5 blastocyst nie gwarantuje mi niestety ze wszystkie będą chciały ze mną zostać 😪wiek też już nie najmłodszy bo 34 lata teraz policzyć odstęp jedno od drugiego z dwa lata to będę po 40 dobrze. No i raczej w dwóch pokojach siw wszyscy nie zmieścimy w bloku 🤣a tak na serio to mam nadzieję że chociaż tą dwójeczkę będę miała żeby Werka nie była jedynaczką❤️
 
reklama
Do góry