reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hmmm, czy na pewno to będzie na cyklu naturalnym? Mi się wydawało, że jak dostaje się estrofem to jest już na sztucznym...
A to aż tak się nie znam ;p nic innego nie dostałam. Estrofen bo endometrium nie ma. Sztuczny to myślałam że te wszystkie zastrzyki itp. lekarz nie mówił że naturalny czy sztuczny ;p ale pewnie masz rację ja to w tym ciemna ;p
 
Dzień dobry wojowniczki ️❤️❤️














Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe Życzymy cierpliwości
9 miesięczne domki Mamuś🎉🎉





wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.💋






Ruszamy do boju po nasze szczęścia.








Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą. Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości ✊✊✊









Shake it up baby, twist and shout 🎉








Będzie sie działo!🎉🎉😍





























Kochana ten dzień należy do Ciebie ❤️❤️ cudownych widoków na USG 😍😍 Aby było już serduszko ✊✊✊❤️ niech się dzieje ❤️ czekamy na wieści ❤️
26.07 - wizyta po transferze @Marta3130






























27.07 - wizyta przed transferem @katharina203
29.07 - wizyta serduszkowa @aniasiwa
29.07 - wizyta kwalifikacyjna przed transferem @Serduszkowelove







Miłego dnia💋💋❤️

Hej, hej! To może żeby dopełnić kalendarz, zacznę dopisywać się i ja ;-) 9/08 mam konsultację z anestezjologiem przed punkcją, a 18/08 wizytę kontrolną przed rozpoczęciem stymulacji. :-)
 
Chyba zaczyna ogarniać mnie strach przed wynikami .... Dziś już przyszły pierwsze wymazy , w przyszłym tygodniu będą kolejne no i krew ... W związku z tym że jest najdroższa a wyniki są szybko zwlekam z nią jak tylko mogę ... Dziś minęły dwa tygodnie od ponownego badania Allo mrl ... Myślę że czwartek piątek wyniki powinny być u mnie ... Myślę że moje Allo wzrosło , ale czy na tyle żeby paśnik dopuścił mnie do transferu 🤔🤔🤔 eh... Mam ochotę wsiąść jutro w auto i sama pojechać do Krakowa po te wyniki ... Ale niestety nie ma takiej opcji ☹️
Tak bardzo liczę na ten transfer w sierpniu , tak bardzo chciała bym być już w ciąży , mieć mojego kropka ze sobą ... Eh...
 
reklama
A ile miałaś transferów ?
5 transferow (8 zarodkow)
To bylo z 3 procedur.
4 procedura dala 2 zdrowe zarodki.
Czekaja na nas - w Cz - bo zaszlam cudem w ciaze….. o jakie bylo moje zdziwienie.

Nigdy wczesniej ciazy, nigdy bety pozytywnej, 35 lat, pcos, amh 7-8, brak kir implantacyjnych.
Mielismy jechac na szczepienia do Ldz i zrobilam ALLO MLR a juz byla ciaza i wyszlo cos kolo 30-40

Jak widac da sie z wysokim amh, z pcos,
Bez kir implantacyjnych itp….
Zycze i Wam takich niespodzianek. Nie wierzylam ze bede kiedykolwiek w ciazy.
 
Do góry