reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja 5 dpt tylko ból brzucha jak na miesiączkę. Bólu piersi w ogóle nie miałam przez całą ciążę
Myślę, że to sprawa bardzo indywidualna...
Ja mam teraz takie bóle jak miesiączkowe, dodatkowo piersi coraz bardziej bolesne i tkliwe, ale staram się nie nastawiać zbyt pozytywnie.🙏🙏🙏
Wmawiam sobie, że piersi mogą boleć od hormonów.🤔
Może w niedzielę zrobię sikany test, tylko jakiś bardzo czuły.
Mam siedzącą pracę i jest mega niewygodnie 😓
 
A konkretnie kiedy jeśli mogę wiedzieć? :) w prawdzie ja już po 1 szczepieniu ale warto mieć do Niego awaryjny termin ;) zawsze można zamienić lub oddać
7 kwietnia między 10 a 11. Tylko poprzez email . Ja właśnie przed szczepieniami ale tak samo pomyślałam że warto mieć awaryjny termin. W razie w. A w razie czego zawsze będę mogła pomóc komuś , tak jak mi pomogli z terminem
 
reklama
Tyle się tutaj dzieje na forum ostatnio😀
Mi mocno PMS daje się we znaki, czekam na okres. Około tygodnia zostało mi do miesiączki, a później mam nadzieję, że zacznę stymulacje.
Staram się wyciszyć, piję dużo melisy, ziół aczkolwiek inne problemy też mnie trochę przytłaczają 🙄
O to dokładnie tak jak ja :) też czekam na miesiączkę i potem stymulacja :) Ja mam menopur a co u Ciebie jeśli mogę spytać?
 
Do góry