reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hahha No może być a betę masz mega wysoka? Ci lekarz na to? :)
W 13dot miałam 975.7. No wczoraj nic nie wspomniał. Mówił tylko ze ten pęcherzyk najbardziej na prawo to zarodek bo tu echo serca widzial... Ale nie wspomniał o pozostachy kropkach a ja też nie zapytałam bo mój M był przy mnie i to było takie ekscytujące że nie pomyslalam nawet o tym
 
reklama
W 13dot miałam 975.7. No wczoraj nic nie wspomniał. Mówił tylko ze ten pęcherzyk najbardziej na prawo to zarodek bo tu echo serca widzial... Ale nie wspomniał o pozostachy kropkach a ja też nie zapytałam bo mój M był przy mnie i to było takie ekscytujące że nie pomyslalam nawet o tym
To dowiesz się na następnym usg hahha
 
Dziewczyny może wy mnie trochę uspokoicie, może któraś z Was miała taką sytuację... Od 19dpt plamie, raz lekko raz mocniej od koloru jasnego po krwisty brunatny.. byłam na USG przedwczoraj i teoretycznie wszystko ok pęcherzyk ciążowy jest, żółtkowy też.. zarodek 2,5mm z widoczną pracą serca ale lekarz nie mógł zbadać częstotliwości..
Plamienie ewidentnie widoczne ale nie widać skąd się bierze.. biorę proga duphaston 2-1-2 utrogestan 1-1-1 i prolutex od wczoraj codziennie wieczorem.. badanie proga dzisiaj (24 dpt) 19,50.. w poniedziałek 19,80 a tydzień temu 24... Boje się jak cholera.. lekarz ostatnio twierdził że wszystko w normie bo krew nie wykrywa dupka więc prog na pewno jest wyższy... ale skąd te plamienia 😞😞 czekam na info od lekarza, już raz poroniłam i to doświadczenie mi bardzo ryje głowę..q
Kochana może to cie uspokoi chociaz trochę. W obydwu ciążach plamiłam i krwawiłam w pierwszym trymestrze masakra było to to mega stresujące .Przyczyny brak a wszystko skończyło się gdy tylko wkroczyłam w 2 trymestr
 
Kochana może to cie uspokoi chociaz trochę. W obydwu ciążach plamiłam i krwawiłam w pierwszym trymestrze masakra było to to mega stresujące .Przyczyny brak a wszystko skończyło się gdy tylko wkroczyłam w 2 trymestr
Rozumiem, ale u mnie chyba progesteron jest przyczyną.. zamiast wzrastać to maleje mimo końskich dawek
 
Dziewczyny może wy mnie trochę uspokoicie, może któraś z Was miała taką sytuację... Od 19dpt plamie, raz lekko raz mocniej od koloru jasnego po krwisty brunatny.. byłam na USG przedwczoraj i teoretycznie wszystko ok pęcherzyk ciążowy jest, żółtkowy też.. zarodek 2,5mm z widoczną pracą serca ale lekarz nie mógł zbadać częstotliwości..
Plamienie ewidentnie widoczne ale nie widać skąd się bierze.. biorę proga duphaston 2-1-2 utrogestan 1-1-1 i prolutex od wczoraj codziennie wieczorem.. badanie proga dzisiaj (24 dpt) 19,50.. w poniedziałek 19,80 a tydzień temu 24... Boje się jak cholera.. lekarz ostatnio twierdził że wszystko w normie bo krew nie wykrywa dupka więc prog na pewno jest wyższy... ale skąd te plamienia 😞😞 czekam na info od lekarza, już raz poroniłam i to doświadczenie mi bardzo ryje głowę..
Jakiś mały krwiak? Podrażnienie od luteiny, może jakieś naczynko pękło. A proga masz w normie
 
reklama
Jakiś mały krwiak? Podrażnienie od luteiny, może jakieś naczynko pękło. A proga masz w normie
Teoretycznie na USG i w badaniu ginekologicznym lekarz nic nie widzi nieprawidłowego.. zero krwawienia z macicy, ewidentne plamienia są ale nie widać źródła.. zastanawiam się jak mogłabym jeszcze podbić tego proga.. myślę też czy ten stres mi go nie obniża.. pragnienie dziecka i lęk przed kolejnym poronieniem jest po prostu silniejszy ode mnie..
 
Do góry