reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie dotyczące menopuru.. oszaleć można z tymi zastrzykami ;) gdzie trzymalyscie fiolkę już rozpuszczoną? Lodówka? Czy temperatura pokojowa?
 
reklama
Kurde dziewczyny 7dpt
Beta pierwszy raz drgnęła - 4,91
Progesteron - 54

jest co się łudzić w ogóle ? Bo beta kulawa jak nie wiem ale zawsze była 0
Wierz ,że wszystko będzie dobrze , beta chyba powoli rośnie
Dziewczyny mam pytanie dotyczące menopuru.. oszaleć można z tymi zastrzykami ;) gdzie trzymalyscie fiolkę już rozpuszczoną? Lodówka? Czy temperatura pokojowa?
Do rozrobienia w lodówce, potem już w temp.pokojowej możesz trzymać
 
Dziewczyny a macie pomysł czemu w najbliższym nowym cyklu nie będę mieć transferu? W sensie że teraz mam 20 dc (cykle 25-28 dni normalnie) i mamy badać zarodki (dzisiaj opłaciłam). Badanie 2-3 tygodnie na wyniki się czeka. Lekarz mówi że w przyszłym cyklu przyjść w 14-18 dc i może wdroży progesteron ale zobaczymy no i że wtedy wybierzemy zarodki a że w kolejnym cyklu transfer. Trochę liczyłam na transfer już we wrześniu 😱
Bo za chwilę dostaniesz miesiączkę, następny cykl przepada bo badanie zarodków więc dopiero od początku kolejnego zaczniesz brać estrofem i przygotowanie do transferu. I tym sposobem czas leci jak szalony
 
To wydaje mi sie, ze cykl sztuczny lepszy. Latwiej nad nim zapanowac. Moim zdaniem :)
No właśnie lekarz tak sugerował że bardziej przewidywalny ale żebym się zastanowiła jak chcę.
Ja też muszę odczekać 1 cykl, lekarz sprawdzi po miesiączce czy nie ma torbieli, czasami się zdarzają. Ponadto mówił mi, że organizm musi odpocząć, zregenerować się. Także w bardzo podobnym czasie będziemy mieć transfer, Ty na pewno, ja jeszcze nie wiem ale oby.
Ok to pewnie normalne działania no to dobrze czyli wszystko pod kontrolą. Ej ej ej co to za podejście!!! Ty też na pewno będziesz miała! Idziemy wspólnie po marzenia!
Bo za chwilę dostaniesz miesiączkę, następny cykl przepada bo badanie zarodków więc dopiero od początku kolejnego zaczniesz brać estrofem i przygotowanie do transferu. I tym sposobem czas leci jak szalony
No pewnie tak. Oby leciał jak szalony :)
 
reklama
Do góry