reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz co, starają się dobierać. Mi zależało, żeby był rh- więc to trochę utrudniło sytuację. Mąż jest dość wysoki 185 cm i ma niebieskie oczy a dawca 190 i zielone. Ale jest młody więc to nas ważne. Młody on + stara ja i może coś się urodzi 😉
A tam stara nie jesteś, przestań, będą piękne dzieci 🤩 Tacy dawcy to często dunczycy (tym bardziej jak wysocy) ale nie wiem jak to w Invicta
 
reklama
A tam stara nie jesteś, przestań, będą piękne dzieci 🤩 Tacy dawcy to często dunczycy (tym bardziej jak wysocy) ale nie wiem jak to w Invicta
Byłam przerażona, że taki wielkolud ale ja jestem z metra cięta to się może wyrówna z tym wzrostem. I mąż go zaakceptował, więc to najważniejsze ☺
 
Hello ciotki,jestem maly Matteo,waze jak na kruszynke przystalo 3920 gr.Leze pod cecapem...poczatki byly ciezkie oddechowo,mama walczy o mleko.Pozdrawiamy Was i nigdy sie nie poddawajcie😃😃😃😃
 

Załączniki

  • 20210830_104243.jpg
    20210830_104243.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 157
Dziewczynki jestem już po. No mój lekarz jest niemożliwy, znowu rąbnął się w obliczeniach jajek 🙈🙈🙈. Powiedziałam mu, że jest niepoprawnym matematykiem. Mam ich tyle 🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚A teraz policzcie 😂 Dosyć niski jest estradiol jak na taką ilość, więc może być tylko połowa dojrzała. Jajca mnie bolą jak ch*j . Żeby znowu nie była kaszana, że jest ich dużo, a jakość do bani. Za te wszystkie dziewczyny, które trzymały za mnie kciuki, dziękuję 😘
Jak ktoś doliczył 23 jajka, to dobrze😁
Wow to teraz trzymam kciuki za dalszy rozwój. Gdzie Ty to pomieściłaś 🤣🤣😝😝 ale dobrze dawaj znać!!
Dziewczyny ja już po wizycie. Podobno jest dobrze, pani dr zadowolona więc ja też 😁. Na jednym jajniku 9 a na drugim 13 w 8ds. Estradiol 1463 PG/ml.
Punkcja najwcześniej w sobotę ale bardziej prawdopodobne, że w poniedziałek, bo nie chcemy się spieszyć żeby ładnie dojrzały.
Oby dalej szło tak ładnie 🙏🙏🙏
Wow 😘 gratulacje!! Maga wynik. Wiedziałam że musi być dobrze! Trzymam kciuki! Dawaj znać ✊✊
 
reklama
Do góry