reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czyli jest szansa że teraz z accofilem się uda[emoji848] skoro na 4 transfery trzy razy beta ruszyła to teraz powinno być już dobrze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji120] będę się codziennie o to modlić normalnie [emoji120][emoji120][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji3590]
Wg mnie to mogłaby być przyczyna twoich niewzrastających bet. 3mam kciuki, żeby ci się ten następny transfer powiódł.
Masz jeszcze zarodki ?
 
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy ... Odebrałam Moje nieszczęsne Kir'y ...możecie zinterpretować wynik bądź napisać co dalej ... Proszę bo zwariuje
@Aduś16 zerknij proszę 🙏🙏🙏
Accofil moja droga,
KIR AA (jak 30% damskiej populacji) niby ten najgorszy, ale wiele dziewczyn ma BX i brak więszości KIR-ów implementacyjnych (więc też praktycznie AA) też ma accofil.

Ja też mam - w lodówce:D może kiedyś się doczekam (na zarodki) i go użyję.
 
Hejka! Dziewczyny nie śpię ostatnio nocami i wspomagam się Hydroksyzyną, jutro mam transfer, czy będzie bezpiecznie jeśli dziś na noc też wezmę? Chciałabym być w jutrzejszym dniu wyspana i wypoczęta. Już tak przeżywam tą całą sytuację, że strasznie mnie nosi i najchętniej pozabijajalym wszystkich w koło...
Moim zdaniem hydroksyzyna nie jest wskazana i to jeszcze w dniu transferu... Przecież ona działa naprawdę silnie, lepiej odstaw i wycisz się bo co ja być to i tak będzie
 
Dziewczyny jestem po wizycie ale trochę załamana 😪😪😪 lekarz wykrył u mnie mięśniaka 1cm. Do stymulacji nie ma przeciwskazań, rozpisał mi leki ale po podaniu tych hormonów to ***** może urosnąć. Boje się, że będzie czekał mnie zabieg. Czy miał ktoś z Was mięśniaki i usuwał je? Szczerze to mam ochotę pizdnąć tym wszystkim 😟 przywiozłam ze sobą reklamówkę leków do stymulacji, ale nawet nie wiem jakie przytargałam bo w uszach dzwoni mi inf. Mięśniak! Mięśniak! 😩
 
Hej, żyję, żyję. Rzadziej wchodzę, bo nie chcę nic czytać i się nakręcać bo na łeb dostaję. Czuję się bardzo dobrze i nie mam żadnych objawów ciąży. Do pracy normalnie chodzę.
Ostatnio patrzalam na te grupę lutową, ale tam widzę że jakaś prywata będzie. A ja się tam raczej nie nadaję. I jeszcze jakieś wymuszanie postów, bo jak nic się nie będzie pisać to cię wywalą 🤦. Dziwne... Żeby nie napisać że poje.bane🤦
A ty jak się czujesz?
A Ty wiesz ze nawet o tym nie wiedziałam że jak nic nie piszesz to Cię usuwają 🤨🤷
Od kiedy planujesz l4? Cieszę się że wszystko w porządku oby tak dalej 👍 u mnie nie zapeszając narazie dobrze, ale się nie będę przechwalać bo ostatnio jak napisałam że jest super to się pochorowałam na anginę i zapalenie uszu 🤣 więc po prostu żyje 😁 mój się śmieje ze wkoncu zaczyna mi brzuch odstawać bo tak to same zebra było widać a ja tylko 1kg przytyłam 😜
 
reklama
A Ty wiesz ze nawet o tym nie wiedziałam że jak nic nie piszesz to Cię usuwają 🤨🤷
Od kiedy planujesz l4? Cieszę się że wszystko w porządku oby tak dalej 👍 u mnie nie zapeszając narazie dobrze, ale się nie będę przechwalać bo ostatnio jak napisałam że jest super to się pochorowałam na anginę i zapalenie uszu 🤣 więc po prostu żyje 😁 mój się śmieje ze wkoncu zaczyna mi brzuch odstawać bo tak to same zebra było widać a ja tylko 1kg przytyłam 😜
U mnie też już brzuch zaczyna być widać , ale w sumie to mija 2 ciąża to już i mięśnie słabsze 🤨
 
Do góry