reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Etap suplementacja bardziej mi się podobał Mniej stresu miałam [emoji51][emoji51][emoji51] Mam nadzieję że wszystko pójdzie po twojej myśli i w sierpniu ruszysz [emoji110][emoji110][emoji110]
Dziękuję bardzo. U mnie stres jest praktycznie na okrągło, bo strasznie czuję presję czasu i ten cholerny covid, kwarantanny i inne cuda. Mój wiek nie pozwala mi na odpoczęcie od tematu, chociaż tym razem mam aż 4 m-ce przerwy na regenerację
 
reklama
Te kliniki moim zdaniem to trochę nas w chu.ja robią. Kupę kasy wyciągają, ciągle wszystko szybko szybko a i najlepiej jeszcze o nic nie pytać i nie zawracać głowy. A gdzie tu kuwa ja się pytam miejsce na nasz komfort psychiczny, spokój i wyciszenie przed transferem?? Płacisz to masz prawo wymagać choćby minimum informacji, na resztę będziesz musiała cierpliwie czekać.
Moja klinika dzwoniła do mnie codziennie z info jak wygląda sytuacja a mimo to szalałam ze stresu. Ale to nie było w Polsce.
Zgadzam sie. Ja codziennie mialam dlugie rozmowy z embriologiem, a mimo to nie spałam ze stresu. Nie wyobrażam sobie nie miec informacji. Kuzwa za co takie pieniadze sie placi?!?
 
Bardzo mi przykro, tulę mocno.
Bierzesz jeszcze jakiś progesteron? Moja @ przyszła 12dpt jeszcze w trakcie brania progesteronu, niektóre dziewczyny muszą najpierw odstawić leki żeby dostać @.
Myślę, że spokojnie wyrobisz się na 22.07 na histeroskopie
Dzięki. Ostatnie dawki brałam rano, po ujemnej becie miałam od razu odstawić wszystkie leki. Obym się wyrobiła
 
Mam pytanie do Was dziewczyny bo chyba znowu zaczynam panikować... Obecnie ciąża 7+6. Tak z 2-3 razy dziennie wylatuje mi śluz galaretka taka żółtawa lub jasnozielonkawa... Nie jest tego dużo bo może ilość małego orzeszka ziemnego 🤣 to tak dla zobrazowania. Nic nie boli nic nie piecze,nie ma brzydkiego zapachu a neutralny. Zastanawiam się czy to przez estrofem który daje dopochwowo i on ma niebieska otoczkę i z moim żółtawym śluzem robi się ten zielonkawy lub właśnie żółty kolor czy o co biega... Macie może tak? Normalnie to wylatuje mi wodnista wydzielina taka mączna bo to resztki proga ale od niedawna zaczęło mi lecieć właśnie jakieś takie dziwne kolorowe coś. Może to przez tego krwiaka bo to po nim w zasadzie takie coś... Zastanawiam się bo wcześniej nie było nic takiego, tylko krew i brunatne upławy 3 dni i koniec... Wizytę mam 19 lipca w poniedziałek jak coś to lekarzowi powiem ale już nie wiem czy przyspieszać wizytę czy co robić, nie chce żeby się coś odwalilo 😣
Taka wydzielina może być wynikiem jakiejś infekcji, grzybicy albo uczulenia. Lec na jakiś wymaz lub posiew. Na problemy z szyjka to za wcześnie ale infekcja może się przypetac w każdym czasie
 
Nie martw się tym. Żelazo jest ważne w okresie ciazy a co do teratogennosci... czytałaś kiedyś o estrofemie ? Wszędzie info ze powoduje wady płodu a my bierzemy niekiedy do końca pierwszego trymestru. Ja osobiście do 13 tygodnia musiałam przyjmować i bardzo się bałam. Córcia zdrowa 😉
Nie, nie słyszałam nic na temat negatywnego wpływu estrofemu To mnie teraz jeszcze bardziej zmartwiłaś🙉🤷
 
Taka wydzielina może być wynikiem jakiejś infekcji, grzybicy albo uczulenia. Lec na jakiś wymaz lub posiew. Na problemy z szyjka to za wcześnie ale infekcja może się przypetac w każdym czasie
No ja wiem ale to dziwne że to akurat po krwiaku i mi się wydaje, że może być to otoczka tabletki z moim śluzem... Lekarz dopiero 19 a tutaj gdzie mieszkam to wymazy czy posiewu nie mam gdzie zrobić. Pisałam do kliniki ale oni mi proponują wizytę dopiero w piątek a w poniedziałek i tak mam wizytę u swojego więc nie wiem co zrobić... A biocenoza coś wykryje w ogóle? Bo o to zapytałam położna z kliniki że może zrobię ją
 
No ja wiem ale to dziwne że to akurat po krwiaku i mi się wydaje, że może być to otoczka tabletki z moim śluzem... Lekarz dopiero 19 a tutaj gdzie mieszkam to wymazy czy posiewu nie mam gdzie zrobić. Pisałam do kliniki ale oni mi proponują wizytę dopiero w piątek a w poniedziałek i tak mam wizytę u swojego więc nie wiem co zrobić... A biocenoza coś wykryje w ogóle? Bo o to zapytałam położna z kliniki że może zrobię ją
Ja w 6tc po małym krwawieniu tez miałam jakiś czas żółto beżowe uplawy, no ale nie zielonkawe. Biocenoza może wykryć, ale najlepiej wyżej z szyjki zrobić wymaz
 
reklama
Ja w 6tc po małym krwawieniu tez miałam jakiś czas żółto beżowe uplawy, no ale nie zielonkawe. Biocenoza może wykryć, ale najlepiej wyżej z szyjki zrobić wymaz
Żółto beżowe nie są,raczej żółte może od tej tabletki są zielonkawe bo żółty plus niebieski to zielony... Kiedyś za słabo wsadziłam tabletkę to na majtkach miałam niebieski zaciek... Ehh zapisałam się na biocenoze jutro wyprosilam w klinice... Zobaczymy co wyjdzie :(
 
Do góry