reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tyle że u mnie pierwsza ciąża w ogóle się nie rozwinęła, do 9tc nie było serca, a wtedy nie miałam encortonu dlatego jakoś to połączyłam. Zresztą w szpitalu zapytam tak czy siak o te badania
Na Twoim miejscu zrobiłabym badania genetyczne płodu... Mam na koncie 2 poronienia, za pierwszym razem poroniłam niebawem po odstawieniu estrofemu i byłam pewna, że przez to... Za drugim razem o poronieniu dowiedziałam się na badaniach prenatalnych.. Zrobiłam badania genetyczne, wyszła Trisomia 21. Gdyby nie to badanie to pchalabym się w immunologię, teraz przynajmniej wiem na czym stoję, w poszukiwaniu zdrowego zarodka
 
reklama
Dziękuję, w sumie wam wszystkim [emoji8]
Ta strata chyba jeszcze bardziej boli, bo już było serduszko, był ten 12tc, brzuch się trochę zaokrąglił i nagle coś takiego...
Masakra 🥺
Strasznie ale to strasznie mi przykro …
Nie tak miało być 🥺
Bądź silna 💪 mocno tule .
Przeżywam to bardzo bo sama jestem w 11tc .

przepraszam ze pytam ale czy przez te 2 tygodnie czułaś się jakoś inaczej ? Ustąpiły ci dolegliwości ciążowe czy coś ? 🥺
 
Moje pierwsze poronienie też było wcześnie. Przełom 6/7 tygodnia. Betę miałam ładną, nie zwiastujacą takiego obrotu sprawy.. i tu bach, krwawienie.... Jak ostatnio rozmawiałam z embriolog to powiedziała mi coś zaskakującego, że ok 50 %par oddających zarodki do padania pgs, ma je wszystkie wadliwe. Szok 😲 u pozostałej połowy najczęściej dobrych genetycznie jest trochę mniej niż połowa, choć zdarza się oczywiście, że ponad 50 %jest poprawnych ale takich par jest mniej
 
Właśnie nie.. W tym tygodniu trochę ustąpiły mdłości, ale zakładałam, że to normalne w 12tc...
Brzuch już było trochę widać, piersi też nic się nie zmieniły.. Byłam pewna, że wszystko jest dobrze, a tu taka wiadomość [emoji25]
Masakra [emoji3064]
Strasznie ale to strasznie mi przykro …
Nie tak miało być [emoji3064]
Bądź silna [emoji123] mocno tule .
Przeżywam to bardzo bo sama jestem w 11tc .

przepraszam ze pytam ale czy przez te 2 tygodnie czułaś się jakoś inaczej ? Ustąpiły ci dolegliwości ciążowe czy coś ? [emoji3064]
 
Właśnie nie.. W tym tygodniu trochę ustąpiły mdłości, ale zakładałam, że to normalne w 12tc...
Brzuch już było trochę widać, piersi też nic się nie zmieniły.. Byłam pewna, że wszystko jest dobrze, a tu taka wiadomość [emoji25]
Szok .
trzymaj się tam jakoś 🥺
Pamiętaj ze jak będziesz miała gorszy dzień i będziesz chciała się wygadać to pisz . Możesz na nas liczyć ❤️
 
reklama
Masakra 🥺
Strasznie ale to strasznie mi przykro …
Nie tak miało być 🥺
Bądź silna 💪 mocno tule .
Przeżywam to bardzo bo sama jestem w 11tc .

przepraszam ze pytam ale czy przez te 2 tygodnie czułaś się jakoś inaczej ? Ustąpiły ci dolegliwości ciążowe czy coś ? 🥺
Pytanie nie do mnie ale mogę odpowiedzieć za siebie☺️od 7/8 tygodnia miałam straszne nudności, codziennie naciągało mnie na wymioty kilkadziesiąt razy. Wymiotowałam wszędzie gdzie się dało, nawet w talerz mi się zdarzyło 😯i w 11 tygodniu zaczęło wszystko przechodzić, tłumaczyłam sobie tym, że beta tak już nie rośnie tylko utrzymuje się wysokim poziomie i może z braku produkcji hcg czuję się lepiej.. Niestety rozwój zarodka zatrzymał się ok 11 tygodnia 😥
 
Do góry