reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To jest normalne uczucie Iza
Musisz dać radę ...ja też myślam że świat mi się skończył ...że lepiej by było gdyby mnie nie było 😭,że nic nie ma sensu
Jeszcze mój brat mi powiedział kiedyś ...tak palnol "Bóg Cie pokarał ...że nie masz dzieci "

A ja się pytam czym ...pokarał chyba tym ,że mam za dobre serce ❤️
Wtedy zrozumiałam ...co te biedne dzieci jak się rodza i są chore ...je też pokarał ...ludzi co chorują na raka też ...NIE to jest tylko takie pier....głupich ludzi !!!
Ja też teraz wzielam wszystko co dobre do ivf i co i du...
Chciałam iść do psychologa ,ale mówię nie Ma...musisz się ogarnąć dasz radę ...

Rozumiem Twój żal i dziwne uczucie z pozytywnymi betami ...dZiewczyn na forum ...lecz to nie zmieni Twojego przypadku ...
Pomysl ile One wszystkie przeszły ...każda ma problem ...jedna chodzi i poroni 😭jedna nie ma dobrych komorek 😭inna ma inne choroby 😭
One też walczą jak lwice o swoje szczęście 🙏
Dzieci są kochane bardzo też chcę mieć ...proszę Boga chociaż o 1 dzieciątko
Liczę się z tym żeby los może być zmienny ..,ale wiem też ,że ludzie którzy umierają też Boga proszą o życie 😓ale ten czas się kończy dla Nich ...to jest straszne

Ja mam pełno dzieci wokół siebie same 3 4 latka i co ...co mam zrobić ...
Wiem .że pomyślisz jaka cwana albo mądra ...nie tak nie jest. Strach przed następna próba mnie paraliżuje ,ale jeszcze troszkę powalczyć muszę
Mówiłam do 3 razy sztuka ...ivf to nałóg trzeba powiedzieć kiedyś stop
Boje się starości ...gdy męża zabraknie (jak damy radę przeżyć ivf )i będę sama babcia ,ale też jest tak że matki mają dzieci a potem idą do hospicjum 😓w życiu nikt nie ma kolorowo ...
Dziewczyny to moje odczucie
Przepraszam jak kogoś uraziłam nic zlego nie miałam na myśli
Tylko chce aby Izka zrozumiała ,że nie jest sama ,że każda z Nas z czymś walczy ,że ciężko się pogodzić ze strata i z brakiem dzieci
❤️❤️❤️. Wszystko w temacie ❤️
 
To jest normalne uczucie Iza
Musisz dać radę ...ja też myślam że świat mi się skończył ...że lepiej by było gdyby mnie nie było 😭,że nic nie ma sensu
Jeszcze mój brat mi powiedział kiedyś ...tak palnol "Bóg Cie pokarał ...że nie masz dzieci "

A ja się pytam czym ...pokarał chyba tym ,że mam za dobre serce ❤️
Wtedy zrozumiałam ...co te biedne dzieci jak się rodza i są chore ...je też pokarał ...ludzi co chorują na raka też ...NIE to jest tylko takie pier....głupich ludzi !!!
Ja też teraz wzielam wszystko co dobre do ivf i co i du...
Chciałam iść do psychologa ,ale mówię nie Ma...musisz się ogarnąć dasz radę ...

Rozumiem Twój żal i dziwne uczucie z pozytywnymi betami ...dZiewczyn na forum ...lecz to nie zmieni Twojego przypadku ...
Pomysl ile One wszystkie przeszły ...każda ma problem ...jedna chodzi i poroni 😭jedna nie ma dobrych komorek 😭inna ma inne choroby 😭
One też walczą jak lwice o swoje szczęście 🙏
Dzieci są kochane bardzo też chcę mieć ...proszę Boga chociaż o 1 dzieciątko
Liczę się z tym żeby los może być zmienny ..,ale wiem też ,że ludzie którzy umierają też Boga proszą o życie 😓ale ten czas się kończy dla Nich ...to jest straszne

Ja mam pełno dzieci wokół siebie same 3 4 latka i co ...co mam zrobić ...
Wiem .że pomyślisz jaka cwana albo mądra ...nie tak nie jest. Strach przed następna próba mnie paraliżuje ,ale jeszcze troszkę powalczyć muszę
Mówiłam do 3 razy sztuka ...ivf to nałóg trzeba powiedzieć kiedyś stop
Boje się starości ...gdy męża zabraknie (jak damy radę przeżyć ivf )i będę sama babcia ,ale też jest tak że matki mają dzieci a potem idą do hospicjum 😓w życiu nikt nie ma kolorowo ...
Dziewczyny to moje odczucie
Przepraszam jak kogoś uraziłam nic zlego nie miałam na myśli
Tylko chce aby Izka zrozumiała ,że nie jest sama ,że każda z Nas z czymś walczy ,że ciężko się pogodzić ze strata i z brakiem dzieci

Bardzo wam dziewczyny współczuję co przeżywacie. Serce mi się kraja jak to czytam. Ja mam 4 lata walki o potomstwo i też modliłam się o chociaż jedno dzieciątko.

Nie chwaliłam się wam tutaj ale mam za sobą cb. Naturalną. Termin porodu wypadałoby na październik... też przeszłam żałobę. To są trudne czasy. Przytulam was
 
Przykro mi. Wiem co czułaś...
Rozumiem że wszystkim wam tu ciężko ale ja dotąd miałam nadzieję a teraz ona umarła. Mam 2 zarodki, ale nie chcę tam wracać. Nie otrząsnęłam się jeszcze. Kojarzy mi się to źle wszystko. Z moją porażką.
Lekarz stwierdził że trzeba sprawdzić teraz jedynie czy nie ma trombofilii. Reszta dotąd była w miarę no trochę problem z komórkami NK i zapaleni endometrium.
Zrobiłam testdna i wyszły mi 3 mutacje. V-leiden, MTHFR i Pai. Na razie nie byłam nigdzie z wynikami bo nie wiem za bardzo gdzie iść. Kupiłam tylko kolejne witaminy w formie metylowanej i to by było na tyle.

Witaminy i kwas foliowy metylowane (zależy czy masz wariant homo/hetero), a V-Leiden/PAI to wskazanie do heparyny.

Polecam wizytę u psychologa, przeszlam 3 miesięczną terapię po tym jak nie mielliśmy żadnych zarodków z 12oocytów, a lekarz powiedział, że ratuje nas tylko adopcja gamet. Teraz wiem, ze było zbyt wcześnie żeby to stwierdzić ale przez konowała z tytułem profesora przeszłam załamanie nerwowe.
 
Jeszcze tylko czekam na tel z ostatecznym wynikiem.
No i nasuwa się pytanie co jest nie tak... Skoro wszystko idzie książkowo to może coś z implantacją będzie nie tak.... Bo nigdy mi nie wyszedł pozytywny test...
Musialabys je przebadac genetycznie,zeby byc na 100% tego pewna.To co widac to tylko morfologia,gentyka moze juz calkowicie inaczej wygladac.
Pomimo to super wynik👌
 
Hej dziewczyny wpiszcie mnie proszę na pierwsze usg 15.07 o 13:30
To będzie 36dpt powiedzcie proszę co wtedy można już zobaczyć, pęcherzyk czy już serduszko?
Czy możecie mi powiedzieć jak to się dzieje że jest np pusty pęcherzyk czy tego nie widać przy transferze? Z jakich powodów nie wykształca się serduszko?

Strasznie się tego boję kiedyś nawet mi to przez myśl nie przeszło ale teraz jak czytam forum i .....
Ale trzeba być dobrej myśli !

I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn z Krakowa lub co wiedzą:)
Będę w piątek w Krakowie i chciałabym rano zrobić bete, progesteron I test antygenowy na covid, zatrzymam się na Kazimierzu widziałam tam w okolicy 2 laboratoria: diagnostics medical laboratorium I ANALIZY pracownia analiz, ktoras może korzystala wiecie czy udałoby mi się zrobić wszystko w 1 miejscu? Polecacie jeszcze coś zbadać póki mam okazję? Żelazo może? Cukier? Co warto sprawdzić na początku? Bo jak wrócę do NL to tu ciężko o jakiekolwiek badania o wszystko trzeba wypraszac lekarza ogólnego
 
reklama
Hej dziewczyny wpiszcie mnie proszę na pierwsze usg 15.07 o 13:30
To będzie 36dpt powiedzcie proszę co wtedy można już zobaczyć, pęcherzyk czy już serduszko?
Czy możecie mi powiedzieć jak to się dzieje że jest np pusty pęcherzyk czy tego nie widać przy transferze? Z jakich powodów nie wykształca się serduszko?

Strasznie się tego boję kiedyś nawet mi to przez myśl nie przeszło ale teraz jak czytam forum i .....
Ale trzeba być dobrej myśli !

I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn z Krakowa lub co wiedzą:)
Będę w piątek w Krakowie i chciałabym rano zrobić bete, progesteron I test antygenowy na covid, zatrzymam się na Kazimierzu widziałam tam w okolicy 2 laboratoria: diagnostics medical laboratorium I ANALIZY pracownia analiz, ktoras może korzystala wiecie czy udałoby mi się zrobić wszystko w 1 miejscu? Polecacie jeszcze coś zbadać póki mam okazję? Żelazo może? Cukier? Co warto sprawdzić na początku? Bo jak wrócę do NL to tu ciężko o jakiekolwiek badania o wszystko trzeba wypraszac lekarza ogólnego
Ja jestem z okolic Czyzyn ale z tego widze w google to na Lwowskiej jest punkt pobran Diagnostyki. Ja zawsze robie badania u nich. Dosc szybko maja wyniki i maja sporo badan.
Na ich stronie jak wybierzesz konkretny punkt to mozesz sprawdzic czy to Twoje tam na pewno jest.
A co do badan... ja robilam na pewno tsh, ft3, ft4, wit d, zelazo, sod, potas.
 
Do góry