reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana wspanialy cud!❤️❤️❤️ Mi taki nie nadszedl, czekalam 3 lata po nieudanym in vitro myslac, ze albo cud jakis albo zero kolejnego in vitro nie bedzie. Cud nie nadszedl, ale in vitro i owszem☺️ I na razie ciesze sie poczatkiem mojej ciazy❤️ Chociaz ciagle sie boje i strach jest wielki czy ujrze i kiedy ujrze bijace serduszko🙏


Ogromne ✊✊✊✊ za serce jak dzwon i nudną ciąże ❤️❤️✊✊✊✊
 
reklama
Moje kochane dziewczynki..! Zanim zaczniecie pisać o kciukach, które za mnie trzymacie i pytac o wyniki, muszę Wam się przyznać że zrobiłam wczoraj cichaczem weryfikacje przed weryfikacja... Chciałam wiedzieć z czym będę się mierzyć dzisiaj...
Naczekałam się na wynik, który odczytałam grubo po 18 i niestety mój sen się skończył... Beta poniżej 0,2
Dziekuje za Wasze wsparcie... ❤️
Nie piszcie proszę, że mam przeżyć żałobę i walczyć dalej, bo to była moja granica. Nie proponujcie mi rozwodu i wyjazdu do Hiszpanii, Szwecji czy Kongo po adopcję zarodka. Chciałam mieć dziecko z mężem, chciałam mieć rodzinę. Nie piszcie ze za szybko się poddaje, za krótko walczyłam... Każdy zna dokładnie tylko swoją własną sytuację i czasem powiedzenie, że to koniec wymaga większej odwagi niż bezustanna walka z wiatrakami...
Jak będę miała więcej siły i będę w stanie przestać płakać, napisze do Was jeszcze... Dzisiaj nie jestem w stanie wymienić każdej z imienia, która była dla mnie wsparciem... ❤️
@fredka84, dalej będę wierzyć i prosić ❤️❤️❤️
Zupełnie nie rozumiem dlaczego, ale kocham Cię jak siostrę, wredoto 😘
Wszystkiego dobrego Goniu. Bardzo dobrze rozumiem tą decyzje. Ja już wymiękam po roku z tym g...

Dla mnie to też ostatnie podejście. Ustaliliśmy 3 próby i 3 będą. Też idę drogą i widzę flagę z metą. Paskudne uczucie. Zrąbane lato. No ale będzie co ma być i tyle :(

Obyś znalazła drogę, która Cie ucieszy w jakimś stopniu.

Serce mi pęka i tule cie wirtualnie!
 
Jak się czujesz? Jak twój pokłute brzuch się czuje? :) Koedy masz wizytę?
Wczoraj wybrałaś się na zakupy takie do domu to to był błąd... Cały czas praktycznie kulałam, szalam mega powoli, jeszcze się w brzuch uderzyłam.... Ogólnie z każdym dniem jest gorzej... Dzisiaj mnie rypie prawy jajnik. Najlepiej jest jak leże. Jak tylko usiądę to czuje jakbym coś zgniatala w środku... Brzuch większy i w siniakach... Mam nadzieję, że moja gin się wypla patrząc na wynik i mi zrobią świeży transfer... Byle do piątku
 
Strasznie mi przykro😥😥😥 rozumiem Cie doskonale. 3 lata temu wylalam morze lez po 3 nieudanych probach, obwinialam siebie i swoj okropny organizm, ze nie potrafie utrzymac tego co mi podali. Poddalam sie. Albo i mialam odwage o jakiej piszesz powiedziec DOSYC! Siostra moja prosila, zebym walczyla, ze zna przypadki dziewczyn co przechodza in virro po 8-10 razy i sie w koncu udaje, a ja jej na to mowilam, ze to nie na moje nerwy. Ze nikt kto tego nie przejdzie chociaz raz, walki, strachu, lez, niepokoju i porazki to nie zrozumie jak to kurewsko boli😥😥😥. Jesli potrzebujesz odpoczac od tego wszystkiego zrob to. Nic na sile i z negatywnym nastawieniem bo tylko dobre mysli moga wszystko zmienic❤️ U mnie minely 3 lata az zachcialam sie odwazyc ten ostatni raz i gdyby nie cudowna rozmowa z dr Lewandowskim, (a zaraz po wizycie kiedy ustalala ze mna druga lekarka diete na endometrioze zadzwonil dr L i kazal mi podejsc na chwile bo ma kobiete w ciazy ktora miala w tej ciazy nie byc. Nie chcialam ale poszlam, sam prosil. Zobaczylam kobiete z juz dobrze widocznym brzuszkiem, obce baby a rzucilysmy sie sobie na szyje😥😥😥 plakalysmy chwile i ona mowi do mnie: „prosze sie nie poddawac. Mi nikt nie dawal szans tylko dr Lewandowski, to cudotworca - doktor nas w tym czasie zostawil same) to bym nie sprobowala”. Balam sie jak cholera przyznam, bo pamietam pierwsze poronienie w 21 dpt (dla nnie to bylo poronienie😥 - nagle silne skurcze i tona krwi ktora zobaczylam w toalecie😥😥😥😫) pamietam ile lez wylalam, jak dlugo nie moglam dojsc do siebie i nie nalezalam do tych, ktore od razu probuja. Dalam sobie czas pol roku potem 3 lata. Moze i u Ciebie nadejdzie moment, ze stwierdzisz ze warto. Moze pomysl wtedy o Novum. Trzymam kochana mocno za Ciebie kciuki❤️❤️❤️🤞🤞🤞
U nas to samo było w innych klinikach nawet bez in vitro spisali nas na straty a Zamora był tak pewny siebie, że cały czas mnie przekonywał, że od niego wyjdę w ciąży w ciągu tych 3 podejść refundowanych. Może chciał nam dodać wiary w ten sposób, nie wiem ale wierzył do końca nawet po pobraniu tej 1 komórki jak poszłam i zapytałam co dalej bo przecież wiadomo, że z 1 to się nie uda a on na to, że będę w ciąży z tej 1 bo nie takie ciąże miał 🙂
 
Sluchaj a co to jest ta adominoza? Jak urodzilas to zdazylam przeczytac ze odnalezli co jakas nawą chorobe tak?
Jak byłam na stole z rozciętym brzuchem to lekarz zobaczył coś tam w endometrium i tylko krzyknął do asystentki nie dotykaj bo będzie krwotok a za chwilę zapytał czy miałam kiedykolwiek laparoskopię (nie miałam bo przy amh odradzali a obraz usg zawsze ok bo ademinozy nie widać na usg). Ademinoza to gorsza wersja endometriozy.
 
Dziewczyny czy ktoras z Was miała takie rozpieranie w jajnikach i dolnych partiach po transferze, nie skurcze
Już sama nie wiem czy sobie wmawiam i szukam objawów czy może też tak miałyście, jestem 6dpt crio
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z Was miała takie rozpieranie w jajnikach i dolnych partiach po transferze, nie skurcze
Już sama nie wiem czy sobie wmawiam i szukam objawów czy może też tak miałyście, jestem 6dpt crio
Ja miałam i mam uczucie takiej jakby ciężkości, rozpierania, ciągnięcia w dół jak na okres podobnie ale to nie ból, kurde nie wiem jak to dokładnie opisać ;) i nie mam teho ciagle tylko wieczorem często
 
Do góry