reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Myślę że Margolci bardziej chodziło o to, że w tym wieku raczej trudno zajść naturalnie w ciążę i ciekawe czy nie wchodziło tu w grę tak bardzo tępione przez

Myślę że Margolci bardziej chodziło o to, że w tym wieku raczej trudno zajść naturalnie w ciążę i ciekawe czy nie wchodziło tu w grę tak bardzo tępione przez PiS in vitro.
Zaden powod zeby tak dowalac do pieca.Moze tez walcza juz dlugie lata,moze maja 5 poronien za soba...
Nie oceniajmy,nawet jesli to Pis.
 
Cała noc nie przespałam, jak sobie pomyślę że z moim malym cudem może coś się dziać to mi sie tak niedobrze robi że mam wrażenie że serce mi pęknie...
Czekam na telefon ze szpitala kiedy mnie wezmą na usg... Błagam Boga o to aby z moim maleństwem było wszystko dobrze.. Nic więcej nie chce, tylko żeby ona urodziła sie zdrowa ✊
Wierzę, że wszystko będzie dobrze ❤
 
Zaden powod zeby tak dowalac do pieca.Moze tez walcza juz dlugie lata,moze maja 5 poronien za soba...
Nie oceniajmy,nawet jesli to Pis.
hej, ja tez skomentowalam w tym temacie. chodzilo wylacznie o hipokryzje rzadzacych i brak budowania swiadomosci, ze wystarczy czekac i sie modlic i cud sie zdarzy. ( a czesto ten cyd yo wlasjie invitro) absolutnie nie chodzi o wiek malzonki, kazda kobieta ma prawo zostac mama niewazne jaki ma wiek. Przepraszamy, jesli poczulas sie urazona. rzadzacy robia jedno a od spoleczenstwa wymagaha czegi innego. ( PIS wprowadzil kupe obostrzen do invitro, ktore dosc utrudniaja) i ciagle gledza jakie to nieetyczne a sami co robia....
 
hej, ja tez skomentowalam w tym temacie. chodzilo wylacznie o hipokryzje rzadzacych i brak budowania swiadomosci, ze wystarczy czekac i sie modlic i cud sie zdarzy. ( a czesto ten cyd yo wlasjie invitro) absolutnie nie chodzi o wiek malzonki, kazda kobieta ma prawo zostac mama niewazne jaki ma wiek. Przepraszamy, jesli poczulas sie urazona. rzadzacy robia jedno a od spoleczenstwa wymagaha czegi innego. ( PIS wprowadzil kupe obostrzen do invitro, ktore dosc utrudniaja) i ciagle gledza jakie to nieetyczne a sami co robia....
Nie ma problemu.
Pisu tez nienawidze,zeby nie bylo...😅
 
reklama
Kurski ponoć zostanie ojcem🤣on 54 ona 47 lat!!! Ciekawe czy to in vitro, które tak tempi PIS. W dodatku podano że dzielnie towarzyszy żonie w badaniach. To też ciekawe bo obecnie w czasie epidemii mało który tata może towarzyszyć na USG. Szczyt hipokryzji.
Nawet szukałam dzisiaj informacji ile ona ma lat... I co robić... Najwidoczniej niektórym wszystko przychodzi łatwiej...
 
Do góry