reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hehehehehehe no to iście znakomity plan - ja tez zawsze dzialam a mąz sie dowiaduje w miedzy czasie. ;) Dziewczyny czy patrzyłyscie co z fundacja Rozenkowej? Wiem ze ruszyla i sa dofinansowania wiec moze warto by bylo cos tam popatrzec?
Czytałam, niewiele wiadomo, trzeba chyba zadzwonić się dowiedzieć. Ogólnie mój plan na chwilę obecną to wizyta w innej klinice, zobaczę co mi tam zaproponują jak to widzą itp a później będę myśleć co dalej. Na chwilę obecną topię smutki[emoji22]
 
Do mnie dzwonili dzisiaj z embriologii i niestety zarodek, który zostawiliśmy do obserwacji zatrzymał się w 5 dobie😞
Czyli na tą chwilę mam zamrożone dwa 3dniowe, no i dwa, które podano mi w czwartek
Kochana nie smuc się czasem te trzydniowe dają lepiej rade niz blastki. Pamiętaj ze nie jednej dziewczynie sie udalo z takich zarodkow. Ja juz tez po transferze niestety embriolog nie wyraził zgody na podanie 2 blastek wiec mamy jedna. Powiedział że gdyby sie za pierwszym razem nie udało to możemy wziasc dwie. Mamy dwie zamrożone i do konca dzisiejszego dnia jeszcze chodowali 3 zarodki mam w pon dzwonić czy zostały zamrożone czy nie dotrwały. Za 10 dni robie bete 2.11 pierwsza beta :) oby kropek został z nami na 9 najbliższych miesięcy.
 
D*upaaaaa i to straszna, moja wizyta startowa przesunie się o miesiąc😫😩
Nie możemy być 27 w N, bo mojemu M. tak się porobiło że nie jest w stanie tego nijak zamienić.
A w najbliższym tygodniu nie ma wolnych miejsc żeby się przepisać . Kanał straszny.
Wprawdzie dzwoniłam do kliniki i powiedziała żeby zadzwonić w poniedziałek, może ktoś zrezygnuje, ale wiem że to graniczy z cudem...
Nie dość, że stara jestem to jeszcze i tak opóźnienia...
 
reklama
Ja
Dziewczyny a ja się zastanawiam czy ktoś korzystał z programu w Invimedzie (12 komórek dawczyni)? Jestem ciekawa ile z takiego pakietu komórek ma szanse realną (!) by poprawnie się rozmrozić i zapłodnić? Ktoś cos?

PS. W Novum miałam pakiet 3 komórek - wszystkie się dobrze rozmroziły, jeden zarodek obumarł po zapłodnieniu w 2 dobie. Pozostałe klasy 1 w 3 dobie transferowane.
Ja korzystałam. Rozmrozily sie wszystkie i mialam 6 zarodków i wszystkie przetrwały do 5 doby😊
 
Do góry