reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zalamie się.
6dpt nawet cienia na teście.
Nie mam dziś jak zrobić bety bo zaraz wyjeżdżam do Pasnika.
Zrobię jutro ale i tak już wiem że dupa.
Czemu to musi być takie trudne [emoji24][emoji24][emoji24]
Może jeszcze nic nie jest stracone. 6 dpt to bardzo wcześnie. Po co robisz go tak wcześnie? Fundujesz sobie nerwy.Poczekaj do 10 szkolno 11 dpt.
 
reklama
Tylko ona wcale nie miała torbieli. Za to pełno ognisk endometriozy.
Czytałam że w Polsce usuwanie endometriozy polega na wypalaniu ognisk, są.teorie że to nic na e daje a zmiany należy usuwać z marginesem prawidłowej tkanki. Jeśli zmiany są na pęcherzu moczowym, jelitach to w zasadzie nic nie można zrobić. Podobno jest jakiś spec we Wrocławiu co rzeczywiście usuwa a nie wypala zmiany.
U mnie akurat wycinali,a ze miałam bardzo rozlegla to operacja trwała z 4h.Podobno zmiany miałam wszędzie. Operowała mnie moja dr i chyba porzadnie to zrobiła bo całkowicie sie pozbyłam bólów jakie miałam w obrębie jamy brzusznej. Generalnie od 10lat jest bardzo dobrze, wiec mi akurat ten zabieg bardzo pomógł. Ja nikogo oczywiście nie namawiam na zabieg, ale w niektorych przypadkach jest konieczny i pomocny.
 
Wyjaśniło się coś z ta bhcg?
No 2 wyniki negatywne więc odstawił am leki. Czekam na @. I muszę się umówić na wizytę i zająć się w pierwszej kolejność tsh bo strasznie podskoczylo. Muszę też pomyśleć o czym na poprawę komórek myślałam o diecie i może jeszcze jakieś suplementy. Może ktoś coś poleci? Zanim zdecyduje się na kolejne podejście. Bo co z tego że dotrwalo wszystkie zarodki do 5 dobie jak nie rozwinęły się do blastocysty poza tą jedno transwerowana. Która Równie była słaba. 2ab..a reszta w 6 dobie się zatrzymała.
 
No powiem szczerze ze u mnie to ekspresowo poszlo widac jestem skazana na ojres co miesiąc. Kiedy u Ciebie kolejna wizyta? U mnie jutro i dowiem sie co dalej...
Ja mam wizytę umówić po okresie. Ty Kochana jesteś w lepszej sytuacji bo mąż mrozaki a ja muszę od poczaku zaczynać 😪ale najpierw muszę nabrać troche sił i przede wszystkim dobrze się przygotować do kolejnego podejścia.
 
Ja mam wizytę umówić po okresie. Ty Kochana jesteś w lepszej sytuacji bo mąż mrozaki a ja muszę od poczaku zaczynać 😪ale najpierw muszę nabrać troche sił i przede wszystkim dobrze się przygotować do kolejnego podejścia.
Szczerze współczuję bo wiem ze to ciężki proces 🥺 stresujący. Fakt mam jesscze 3 szanse ale po dwoch nie udanych juz straciłam totalnie nadzieję. Eh jutro bede wiedziala co dalej wizyta na 15 i az sie boje bo tak naprawdę to czyje wstyd przed lekarzem juz ze 2 razy sie nie udalo ale moze nie potrzebnie bo dla nich to tylko kasa i to duza.
 
Szczerze współczuję bo wiem ze to ciężki proces 🥺 stresujący. Fakt mam jesscze 3 szanse ale po dwoch nie udanych juz straciłam totalnie nadzieję. Eh jutro bede wiedziala co dalej wizyta na 15 i az sie boje bo tak naprawdę to czyje wstyd przed lekarzem juz ze 2 razy sie nie udalo ale moze nie potrzebnie bo dla nich to tylko kasa i to duza.
Kochana trzymam kciuki i nie masz się czego wstydzić tonie twoja wina przecież że nie wycbodzi
Może warto byłoby zastanowić się czy nie iść w imunologie.?
 
reklama
Do góry