reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Niektóre kliniki robią 3 dpt. A jakie masz dawki progesteronu? Dziecwzyny same dokładaja trochę... Ja zwykle miałam trochę niski progesteron 3dpt i lekarz zwiększał mi dawki. Teraz sama brałabym więcej od początku.
Chyba poszłabym na pobranie jutro na twoim miejscu...
Witam kochane
Ja mialam transfer 31/08 ... 2 trzy dniowe zarodki ( to jest moje 4 IVF, a przed tym 3 IUI)
Biore 100mg Luteina dopochwowo 3 x dziennie
Progesteron besins 200mg 2 x dziennie
Estrofem 3 x dziennie
Kwas foliowy

W zeszly piatek czyli 11dp3dt pokazala sie blada kreska .... i beta 137
Dzis ( 72 godz po pierwszej beta) wynik hcg 596

Wiem ze jeszcze za wczesnie ale juz jestem zakochana w tym malenstwie (lub malenstwach)

Powodzenia kochane
 
reklama
Przez brzuch i potem w 24tc i pod koniec. W obu ciążach i zawsze z tego samego powodu - szyjki się nie rusza. W obu ciążach w 36tc mialam 5cm szyjki.
Rusza, rusza....u mnie była długa w USG a miękka w badaniu ręcznym, ginekolog dała luteinę i kazała leżeć.....i tak dupa z tego wyszła ale przynajmniej coś już wiedziałam i wizytę miałam za tydzień z kawałeczkiem a nie za miesiąc. W zasadzie za ten tydzień już szyjki nie było😱
 
laski a czy brałyście jakieś suplementy przed zaczęciem pierwszej procedury ? Łykam kwas foliowy oczywiście, witaminę D i koenzym Q10 i zastanawia mnie czy mogę to brać na okrągło, cały cykl
Ja zaczelam okolo 4 miesiace przed ;
CoQ10 ubiquinol
DHEA 100mg
Kwas foliowy
Inositol

NIe kosultowalam z moja lekarka tylko z Dr. Google (nawet mezowi nie powiedzialam ze sama sie lecze :-) )

Pomoglo ... po 3 nieudanych IUI i 3 nieudanych IVF .... dzis beta 596 :-)
 
Rusza, rusza....u mnie była długa w USG a miękka w badaniu ręcznym, ginekolog dała luteinę i kazała leżeć.....i tak dupa z tego wyszła ale przynajmniej coś już wiedziałam i wizytę miałam za tydzień z kawałeczkiem a nie za miesiąc. W zasadzie za ten tydzień już szyjki nie było😱
A pamiętasz w którym to było tyg? Szyjki nie było czyli...jak się to dalej potoczyło?
 
A pamiętasz w którym to było tyg? Szyjki nie było czyli...jak się to dalej potoczyło?
Pamiętam wszystko. Badanie szyjki miałam około 23 tc. W 24 +2 tc wylądowałam u ginekologa a tam z 3.5 cm zrobiło się 0.6 cm. Założono mi pessar i wysłano do szpitala. Na izbie przyjęć okazało się że szyjki już nie ma bo widać pęcherz płodowy. Wykonano test na obecność wód płodowych i był pozytywny. Potem już szpital przez trzy miesiące i leżenie......już nie będę pisała szczegółów ale dotrwałam do 37 + 1 tc co ogólnie jest cudem 😍
 
Cześć dziewczyny wracam znowu na pole walki. W wielkim skrócie w 2017 urodziłam córcie dzięki inf w Novum. W 2018 podeszłam do crio ale niestety nie powiodło się. Zrobiłam badania i wyszła mi IO. W czwartek 10.09 miałam drugie podejście do crio. Podali pięknie rozwijającą się morule. Z leków Lutinus 3*100, Luteina 3*100,estrofen 2mg 3*1tabletka,acard 1 tabletka rano, Fraxiparine 0.4 na noc.
Przydają się kciuki na pokładzie bo zaczynam wariować.
 
reklama
Do góry