reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przeżyć jest bardzo ciężko. Najlepiej się czymś zająć teraz jest dobry czas na przetwory może to.
Ale żadnej bety już nie rób na tym etapie to bez sensu a tylko będziesz się denerwować. Będzie dobrze zobaczysz ale cierpliwość teraz to podstawa a w środku w tym czasie dzidziuś sobie spokojnie rośnie.
Tak, już stop [emoji16]
1.09 usg i mam zrobić już morfologie z glukoza i mocz Dr mi napisał, więc teraz czekamy.
Tylko jak przeżyć te dni [emoji2957]
 
Dziś 9 dpt 5 dniowej blastki ... beta ujemna 0.610 [emoji22] juz nie ma szans ...

Biore progesteron dalej choc czuje @ poprostu za rogiem- ćmi podbrzusze ...wg kalendarza powinnam naturalnie dostać jutro [emoji849] ... we wtorek mam wizytę w klinice wiec nie przestaje brać progesteronu,żeby mnie nie zalało - po wizycie odstawie i chce już w następnym cyklu podejść do crio.. mam nadzieje,ze Dr nie bedzie miał nic przeciwko i bede mogła pójść za ciosem ... generalnie wszystkie wyniki mamy książkowe [emoji848] wiec chyba nic nie zleci ...
Mamy dwa mrożaki jeszcze - póki mam siłę niech się dzieje ... eh

Myślicie,że dla formalności powinnam jeszcze zrobić bete przed wizytą ?

Trzymaj się Kochana, bardzo mi przykro 😢 dobrze, że chcesz działać dalej ❤ u mnie kazali powtórzyć jeszcze raz i dopiero odstawiać leki, ale w sumie nie wiem po co, bo wiadomo było, że i tak nic z tego
 
Cześć dziewczyny , powtórzyłam betę pierwsza 67,5 po 2 dniach 187,7 🥰 jak myślicie wzrost jest ok ? Dziś 11 dzień po transferze. Kiedy miałyście pierwsza wizytę ? Trochę kłuje mnie brzuch , czasem mam uczucie jakby takiego ucisku ? Jak radzicie dzwonić do lekarza ? Panikować ? Czy czekać ? 🙂

Ładny przyrost :) u mnie zalecają pierwszą wizytę po 20 dpt. Brzuch na pewno będzie trochę bolał, to normalne, jeśli mocniej to możesz wziąć nospę
 
Witam
Dziewczyny czy Beta hcg ma prawidłowy przyrost?Ostatni okres miałam 17.07.2020
30.07 miałam transfer dwóch 3 dniowych zarodków pierwsze hcg robilam 12.08 wynik 740, następne 14.08 wynik 1864, kolejne 19.08 wynik 9200. Czy to prawidłowy przyrost?
Czy to może być ciąża mnoga?
Jak prawidłowo policzyć który to tydzień?
Normy laboratorium:
3 tydz 6-71
4 tydz 10-750
5 tydz 217-7140
6 tydz 160-31800

Super przyrosty i wysoka beta :) mogą być dwa, usg prawdę powie ;) tu jest kalkulator wieku ciąży po in vitro, może się przyda
 
Super przyrosty i wysoka beta :) mogą być dwa, usg prawdę powie ;) tu jest kalkulator wieku ciąży po in vitro, może się przyda
Ooo super bardzo dziękuję pierwsze usg 26.08 więc zobaczymy 😍
 
reklama
Do góry