reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny , powtórzyłam betę pierwsza 67,5 po 2 dniach 187,7 🥰 jak myślicie wzrost jest ok ? Dziś 11 dzień po transferze. Kiedy miałyście pierwsza wizytę ? Trochę kłuje mnie brzuch , czasem mam uczucie jakby takiego ucisku ? Jak radzicie dzwonić do lekarza ? Panikować ? Czy czekać ? 🙂
Piękny przyrost 😊🥰🥰gratulacje kochana 😊pierwsza wizyte miałam w 24 dpt i było widać tylko pęcherzyk
 
Witam
Dziewczyny czy Beta hcg ma prawidłowy przyrost?Ostatni okres miałam 17.07.2020
30.07 miałam transfer dwóch 3 dniowych zarodków pierwsze hcg robilam 12.08 wynik 740, następne 14.08 wynik 1864, kolejne 19.08 wynik 9200. Czy to prawidłowy przyrost?
Czy to może być ciąża mnoga?
Jak prawidłowo policzyć który to tydzień?
Normy laboratorium:
3 tydz 6-71
4 tydz 10-750
5 tydz 217-7140
6 tydz 160-31800
 
Dziewczyny po transferach. Jak wyglądał Wasz czas po? Jak funkcjonowałyście? Nie wiem na co mam uważać, co mogę robić czego nie?
Normalnie chodziłam do pracy i naspraszalam sobie gości w każdy weekend co by mieć na czym się skupić. Najgorzej to patrzeć w sufit i odliczać minuta po minucie do 10dpt. Można normalnie zwariować. Także o ile jesteś zdrowa to sub normalnie.
 
No pewnie ze masz racje i ja doskonale o tym wiem TYLKO TAK MI PRZYKRO Z TEGO POWODU ze az teraz mi sie ryczec chce, tak daleko zaszlam a jest jak jest ;( No jak to przeczytalam to tak mi sie nagle ryczec zachcialo 😭 😭 😭 Dlaczego natura pozwolila tak daleko jej sie rozwinac zeby pozniej jej przeszkodzic 😭😭😭 Przeciez to za duzo i jeszcze serduszko tak ladnie pika - jak widze te USG to mi serce peka... Mam odciecie ;( mam czytac ksiazki, jak porycze sobie to tez mi troche bedzie lepiej ;( A byalm taka szczesliwa na chwile jak wczoraj wyszlam z wizyty i zaczelam analizowac i masz !!! Jeszcze gorzej ;(
O czym ty mowisz? Przestan w koncu panikowac,zajmij czyms glowe.Przeciez sie nic zlego nie dzieje,siejesz zamet nie wiem po co😉😉😉
 
No pewnie ze masz racje i ja doskonale o tym wiem TYLKO TAK MI PRZYKRO Z TEGO POWODU ze az teraz mi sie ryczec chce, tak daleko zaszlam a jest jak jest ;( No jak to przeczytalam to tak mi sie nagle ryczec zachcialo 😭 😭 😭 Dlaczego natura pozwolila tak daleko jej sie rozwinac zeby pozniej jej przeszkodzic 😭😭😭 Przeciez to za duzo i jeszcze serduszko tak ladnie pika - jak widze te USG to mi serce peka... Mam odciecie ;( mam czytac ksiazki, jak porycze sobie to tez mi troche bedzie lepiej ;( A byalm taka szczesliwa na chwile jak wczoraj wyszlam z wizyty i zaczelam analizowac i masz !!! Jeszcze gorzej ;(
Natura czy stymulacje lekami? Gdyby sama natura miała sobie poradzić żadnej z nas by tu nie było.
 
reklama
Witam
Dziewczyny czy Beta hcg ma prawidłowy przyrost?Ostatni okres miałam 17.07.2020
30.07 miałam transfer dwóch 3 dniowych zarodków pierwsze hcg robilam 12.08 wynik 740, następne 14.08 wynik 1864, kolejne 19.08 wynik 9200. Czy to prawidłowy przyrost?
Czy to może być ciąża mnoga?
Jak prawidłowo policzyć który to tydzień?
Normy laboratorium:
3 tydz 6-71
4 tydz 10-750
5 tydz 217-7140
6 tydz 160-31800
Lepiej byc nie moze😃
 
Do góry