reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ciesz się z takiego podejścia. Mi w Nov.um zamrozili wszystkie zarodki w 2! Dobie. Pomimo że główny problem po stronie męża.. czyli 3 doba jest decydującą..
Dopiero teraz wiem, że to błąd i ciągnięcie kasy.
Najgorsze że nawet nie zapytali, nie przedstawili za ani przeciw. Dowiedziałam się już po zamrozeniu
Też słyszałam że w Novum tak wcześnie mrożą... Dziwne..
 
reklama
Z jednym,w sumie tez nie do konca,bo mnie na wiely naprowadzil,nigdy mi nie odmowil ani recepty,ani skierowania.Mega sympatyczny gosc i na pewno chcial dobrze.Czy moje podejrzenia odnosnie endo sa sluszne,tego do konca nie wiem.Bo w ciaze zaczelam zachodzic z komorkami dawczyni.Wiec rownie dobrze moje kom mogly bac do niczego.
No już tego nigdy nie nie dowiesz. Pisałaś że masz swoje starsze dzieci, produkowalas komórki,. zapładniały się to jest wskazówka że jednak może w tym endo tkwił błąd. Ogólnie też wolę lekarza miłego choć z drugiej strony lepiej aby był niemiły ale skuteczny😜
 
No już tego nigdy nie nie dowiesz. Pisałaś że masz swoje starsze dzieci, produkowalas komórki,. zapładniały się to jest wskazówka że jednak może w tym endo tkwił błąd. Ogólnie też wolę lekarza miłego choć z drugiej strony lepiej aby był niemiły ale skuteczny😜
Jesli juz tak dokladnie mamy w temat wchodzic ,to mam jednego doroslego syna,reszta to meza z pierwszego malzenstwa.jak jana rodzilam mialam 25 lat,subtelna roznica.
Ja lubie lekarzy i milych i skutecznych.
 
reklama
Do góry