reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja siedzę u czekam na transfer. Przed chwilą odebrałam wynik progesteronu, wynosi 13 z groszem. To dobrze czy źle? Mam coś więcej brać?
Transfer robi jeszcze jakiś inny lekarz 🙄. Też go o to zalytam, ale wolę najpierw Was
Dziękuję za kciuki bo widzę że mam ogrom powiadomień 😱😍😍. Po południu nadrobię forum 🙂
 
Dziewczyny ja siedzę u czekam na transfer. Przed chwilą odebrałam wynik progesteronu, wynosi 13 z groszem. To dobrze czy źle? Mam coś więcej brać?
Transfer robi jeszcze jakiś inny lekarz 🙄. Też go o to zalytam, ale wolę najpierw Was
Dziękuję za kciuki bo widzę że mam ogrom powiadomień 😱😍😍. Po południu nadrobię forum 🙂
Brać 😊Zdecydowanie brać 😊Powodzenia 😍✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
 
Dziewczyny to jest post skopiowany z francuskiego forum, przetłumaczyłam, bo mi się spodobał i chce się z Wami podzielić 😘

Do wszystkich, którzy pytają „no więc na co czekasz, aby zrobić dziecko?”
Dla tych dziewczyn, które jak żadne inne potrafią rozszyfrować litery: Pma,dpt,ivf, imci, icsi ...
Dla tych, którzy swoje życie prywatne oddają w ręce specjalistów,
Dla tych, którzy potrzebują 6 pielęgniarek i 3 lekarzy, aby począć, kiedy wystarczą duże uściski dla tylu innych!
Dla tych, którzy znają imię farmaceuty, ponieważ chodzą tam 5 razy w tygodniu,
Dla tych, którzy chowają się w łazience w środku wieczoru po zastrzyk gonalny lub puregonu, cetrotyde, Menopur ...
Dla tych, którzy już przełożyli wakacje na rzecz punkcji jajnikow
Dla tych, którzy nie odpowiedzą, gdy im powiedzą „przestańcie o tym myśleć, to wszystko samo z siebie przyjdzie ...”
Dla tych, którzy mają wiele recept w torebce ...
Dla tych, którzy potrzebują progesteronu, aby życie mogło się utrzymać
Dla tych, którzy uśmiechają się na pytanie, czy histerosalpingografia jest bolesna ...
Dla tych, którzy mają guzek w gardle, gdy znajdują się w rozmowie na temat opłat za opiekę nad dziećmi, rejestracji w szkole i ząbkowania zębów ...
Dla tych, którzy podróżują po regionie w święto państwowe w poszukiwaniu dyżurnej apteki, aby znaleźć decapeptyl, orgalutran lub gonal f
Dla tych, którzy nie zawsze udają radość z ogłoszenia porodu i którzy często są źle rozumiani ...
Słowo wsparcia, które mówi im, jak odważni są i jak bardzo muszą wierzyć ...
Że prędzej czy później zostaną nagrodzeni za swoje wysiłki ❤️
E10D6F00-27A2-4CEC-92A1-5652EC540E6D.jpeg
 
Necia ile brać? Biorę utrogestan 200 3x1. Mam jeszcze 2 całe opakowania lutiniusa, mogę go zmieszać z innym progesteronem?
A wystarczy Ci leków, żeby pociągnąć po 900-1000mg dziennie? Tak co najmniej do weryfikacji. Pomarudź temu lekarzowi ze kończy Ci się progesteron, niech Ci wystawi receptę na wiecej.
 
reklama
Dziewczyny to jest post skopiowany z francuskiego forum, przetłumaczyłam, bo mi się spodobał i chce się z Wami podzielić 😘

Do wszystkich, którzy pytają „no więc na co czekasz, aby zrobić dziecko?”
Dla tych dziewczyn, które jak żadne inne potrafią rozszyfrować litery: Pma,dpt,ivf, imci, icsi ...
Dla tych, którzy swoje życie prywatne oddają w ręce specjalistów,
Dla tych, którzy potrzebują 6 pielęgniarek i 3 lekarzy, aby począć, kiedy wystarczą duże uściski dla tylu innych!
Dla tych, którzy znają imię farmaceuty, ponieważ chodzą tam 5 razy w tygodniu,
Dla tych, którzy chowają się w łazience w środku wieczoru po zastrzyk gonalny lub puregonu, cetrotyde, Menopur ...
Dla tych, którzy już przełożyli wakacje na rzecz punkcji jajnikow
Dla tych, którzy nie odpowiedzą, gdy im powiedzą „przestańcie o tym myśleć, to wszystko samo z siebie przyjdzie ...”
Dla tych, którzy mają wiele recept w torebce ...
Dla tych, którzy potrzebują progesteronu, aby życie mogło się utrzymać
Dla tych, którzy uśmiechają się na pytanie, czy histerosalpingografia jest bolesna ...
Dla tych, którzy mają guzek w gardle, gdy znajdują się w rozmowie na temat opłat za opiekę nad dziećmi, rejestracji w szkole i ząbkowania zębów ...
Dla tych, którzy podróżują po regionie w święto państwowe w poszukiwaniu dyżurnej apteki, aby znaleźć decapeptyl, orgalutran lub gonal f
Dla tych, którzy nie zawsze udają radość z ogłoszenia porodu i którzy często są źle rozumiani ...
Słowo wsparcia, które mówi im, jak odważni są i jak bardzo muszą wierzyć ...
Że prędzej czy później zostaną nagrodzeni za swoje wysiłki ❤️Zobacz załącznik 1146322
Ale to piękne ❤️❤️❤️
 
Do góry