reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a ja już po wizycie...

doktor bez wahania zaleca u nas in vitro - tyle, że nie możemy ruszyć z procedurą dopóki nie zbije tsh do 2,5; także Eutyroks wkracza od jutra do akcji ;) W sierpniu to wątpie by mi spadło... ale doktor mówi że może być spadek i po 2 tygodniach; w pracy sobie zbadam znów tarczycę i będzie gitarka :)

owulacja oczywiście prawostronna po stronie niedrożnej...

kazał szykować 12 tysi 🙄 🙄

generalnie jak unormuje tsh to powiedział, że można od razu startować jakąś krótką wersją (cokolwiek to znaczy) protokół krótki z antagonistą GnRH

:eek::eek: mam też się skonsultować z immunologiem... dostałam na doktora jednego namiary to pewnie pójdę prywatnie bo na nfz to przyszły rok :eek::eek:
A jakie masz teraz TSH?
 
Dziewczyny, poradzcie co mam zrobić.
Przed chwilą dostałam znowu krwawienie o wiele mniejsze niż w piątek , Przynajmniej na razie.
Miałam 3 usg u różnych lekarzy nie widzą przyczyny krwawień ;(
Uważam nie ma sensu umawiać się na kolejne USG. Po prostu wytrzymaj , co ma być to będzie. Jesteś obstawiona lekami. Jeśli jest krwiak to lepiej leżeć, odpocząć. Na tym etapie nic nie można zrobić. Myślę że tak w 28 dpt możesz spróbować umówić się na USG , powinno być serduszko. Trzymam kciuki.
 
a ja już po wizycie...

doktor bez wahania zaleca u nas in vitro - tyle, że nie możemy ruszyć z procedurą dopóki nie zbije tsh do 2,5; także Eutyroks wkracza od jutra do akcji ;) W sierpniu to wątpie by mi spadło... ale doktor mówi że może być spadek i po 2 tygodniach; w pracy sobie zbadam znów tarczycę i będzie gitarka :)

owulacja oczywiście prawostronna po stronie niedrożnej...

kazał szykować 12 tysi 🙄 🙄

generalnie jak unormuje tsh to powiedział, że można od razu startować jakąś krótką wersją (cokolwiek to znaczy) protokół krótki z antagonistą GnRH

:eek::eek: mam też się skonsultować z immunologiem... dostałam na doktora jednego namiary to pewnie pójdę prywatnie bo na nfz to przyszły rok :eek::eek:
gdzie się leczysz? 12 tysi za procedurę tak? napomknal o lekach do stymulacji ? u mnoe to bylo dodatkowe 2 tysie....
 
i jeszcze jedno do tego postu: polećcie mi jakies dobre seriale wciagajace na netflixie. Jakieś pozytywne, komediowe najlepiej. Będę miała na potransferze na piątek. Dziękuje :)
ps wiem ze niedawno o tym pisałyście ale cieżko znaleść te posty :)
Ja sobie screena zrobiłam 😜 Screenshot_20200703-083650.png
 
Uważam nie ma sensu umawiać się na kolejne USG. Po prostu wytrzymaj , co ma być to będzie. Jesteś obstawiona lekami. Jeśli jest krwiak to lepiej leżeć, odpocząć. Na tym etapie nic nie można zrobić. Myślę że tak w 28 dpt możesz spróbować umówić się na USG , powinno być serduszko. Trzymam kciuki.
Dziękuję za dobre słowo, staram się ogarnąć jak tylko widzę krew od razu chce na usg ;(. Byłam właśnie zaaplikować nocną dawkę luteiny, leci mi żywa krew ;(
 
reklama
Do góry