reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie ma czego się bać 😉 ja przy pierwszym też się bałam, męża prosiłam żeby mi zrobił, (w końcu i tak zrobiłam go sama 😂😂😂🤦‍♀️) ale nie było tak źle, nic nie boli, a jeszcze jak pomyślisz ze kazdy zastrzyk przybliża Cie do tego aby zostać mama, to naprawdę stają sie one czystą przyjemnością 😉

Masz racje, dam rade jakoś.. Ale na męża nie mam co liczyć, jak go zapytałam czy bedzie mi robił zastrzyki to zrobil oczy jak 5 zł i zapytał czy Oszalalam 😂😂😂 Wiec bede musiala sobie sama poradzic😊
Dziękuję za dodanie otuchy 😘😘😘
 
reklama
Masz racje, dam rade jakoś.. Ale na męża nie mam co liczyć, jak go zapytałam czy bedzie mi robił zastrzyki to zrobil oczy jak 5 zł i zapytał czy Oszalalam 😂😂😂 Wiec bede musiala sobie sama poradzic😊
Dziękuję za dodanie otuchy 😘😘😘
Mój też się boi, nigdy nawet nie zbliżył sie do zadnej mojej strzykawki😂ale spokojnie sama dasz radę 💪😊😘
 
Chciałam tak na gorąco podzielić się wizyta bo mam błagam w głowie! Klinika w Rzeszowie lekarze mówią że wyniki męża są bardzo złe. Konsultacja telefoniczna z białym stokiem: tylko in vitro. A dziś lekarz z bociana w Warszawie mówi że on nie widzi przyczyny w wynikach męża i na ten moment jeszcze się wstrzymamy z in vitro. Kolejna diagnostyka. Ja się zastrzelę chyba. Wiadomość Dobra i niedobra bo słowa niepłodność idiopatyczna nie brzmi za dobrze.
A jakie badania nasienia miał robione Twój mąż? I jakie ma wyniki? Co macie jeszcze zbadać? Tak szczerze to czasem zrobienie s dodatkowego badania potrafi wiecej pomóc niż zaszkodzić. Nam oszczędziło podchodzenia do inseminacji na przykład.
 
Wyszło 10 a norma pisze 0-5.i co to na znaczyc
 

Załączniki

  • Screenshot_20200506_171553_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_20200506_171553_com.google.android.apps.docs.jpg
    145,1 KB · Wyświetleń: 82
Myslisz ze mlE to to samo co nasze mlU? Siedzę i grzebię w internetach szukając wyjaśnienia z nadzieją, ze okaże się ze to inna jednostka i zw wynik trzeba pomnożyć przez 10...ale nic nie mogę znaleźć...
mlU t- U oznacza unit jest miarą ponoć międzynarodową, jak widać nie do końca skoro ten lab uzywa mlE...
 
reklama
Do góry