reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja pierdole! Czytam i nie wierzę! W życiu bym im nie odpuściła! Tu nie chodzi już o pieniądze ale podejście do pacjentek [emoji33] myślą, że oddadzą połowę kosztów i sprawę pod dywan zamiotą? No chyba ich pojebało! Ja bym im nie odpuściła, jutro zaraz jechała do radcy i na transfer pojechalabym do innej kliniki bo tym idiotom już bym nie zaufała! A Twój lekarz co? Też Was będzie pewnie próbował urobić, żebyście zwrot połowy kosztów przyjęli i siedzieli cicho. Ja wiem, że to Wasza sprawa, ale nie dajcie się udobruchać! [emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959]
To na pewno nie bedzie takie proste.. Bo w końcu zarodeczki uzyskane są, a przenosić je do innej kliniki to bardzo duże koszty. Najgorzej,ze tak źle stymulacje @bazylia128 przeszła.. to się odbija na zdrowiu i żadna z nas nie wie co nas po tym wszystkim czeka w przyszłości. Oczywiście bym nie odpuściła i walczyła o to, by zwrócili koszty A nawet transfer zrobili bezpłatnie. Mysle,ze teraz będą dmuchać na Monikę i Łukasza, tym bardziej,ze taki dobry kontakt mają z lekarzem. Ja będę trzymała kciuki aby z tych zarodków byly ciążę.
 
reklama
Pięknie tam masz[emoji3590]. A jaki taras duży [emoji7]. Siedzicie na nim w lato, czy wolicie gdzie indziej?
Właśnie podgrzewam co nieco na patelni, nie napiszę coś, bo mnie @nieagatka zastrzeli[emoji16]
Z reguły latem czasu brak. To sezon i zapierdol niesamowity. Poza tym posadziłam dopiero zacieniacze niedawno i jeszcze nie mają mocy a to południe.
W sensie brzózka od wschodu sama się posadziła czytaj zasiała a ja inteligentnie przytaknęłam jej że ma rację i niech sobie rośnie...[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] od zachodu dopiero jesienią wsadziłam oliwnika i glediczje i też trochę poczekam jeszcze. Jak nie ma żarówki to jest fajnie a jak tragedia ze słońcem to w altance[emoji3]
 
Powiem tak, wiesz że ja stymulację i hodowlę miałam prawie w tym samym czasie co Ty. Więc ich tłumaczenie się w ten sposób jest wynikiem całkowitego braku profesjonalizmu i lekceważącym podejściem do pacjenta-klienta. Wątpię aby o problemach kadrowych dowiedzieli się dzisiaj!! Żadne pieniądze oczywiście nie wynagrodzą nerwów i psychicznego napięcia, ale to jest przecież spora kasa. dlatego nie odpuszczaj choć wiem że nie będzie łatwo ....
Mojej znajomej która w zasadzie miała tylko jedną dobrą komórkę próbowali ją zapłodnić. Nie ustalając tego z nią, czy się opłaca itd. nic z tego nie wyszło oczywiście. W drugiej dobie zero zarodków. Nic jej nie zaproponowali, zero zwrotu.
 
[emoji23][emoji23][emoji23]. No to już masz z górki [emoji23].
Ja przed chwilą byłam w piwnicy podłożyć do pieca, prawie mi wygasło więc chciałam jedno drewienko porąbać na takie mniejsze kawałki. No i trochę nie trafiłam i drewno mi odbiło i trafiło w sam środek czoła [emoji849][emoji849][emoji849]. Jak ja kuwa z takim guzem do roboty pójdę, no ja pierdzielę [emoji849][emoji849][emoji849].
Nie dość że korona mnie wkurza to jeszcze mam guza na pół czoła...
Narysuj sobie z niego kwiatek[emoji23][emoji23][emoji23]

Albo nie, lepiej koronę[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😘,
Trzymajcie kciuki jutro mam transfer mrozaka ❤️. Ostatni mam nadzieję, że będzie szczęśliwy 🥰. Dużo nas ostsnio złego spotkało plus to co się dzieje na świecie. Nie zaglądałam tu bo tydzień temu miałam, pogrzeb taty, nie udało się go uratować po tym teagicznym pożarze 😢😢. Ale może wstawi się za mną tam na górze 😊😊 I tym razem się uda 😊😊
 
Do góry