reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chociaż teraz mi się przypomniało cholera o zapisach w mojej umowie..było coś o braku odpowiedzialność w przypadku jakiś klęsk i np. strajku pracowników kliniki....coś takiego było. Sprawdź dobrze zapisy umowy. Ale ja mam taki charakter że i tak był wojowała!
 
reklama
Dziewczyny odlozcie stymulacje na ten czas naprawde to ma wplyw. Napislai ze ze powodu braku personelu i obecnej sytuacji hodowla nie zostala przeprowadzona wedlug ich standaru... Teraz sie zastanawiamy czy przyjac zwrot kosztow czy isc do radcy ?
O masakra z jednej strony ta sytuacja odbija się na wszystkich ale z drugiej to dokładnie kosztemntylko twojego zdrowia A to ceny nie ma.Sluchaj narazie nie podejmiuj żadnych decyzji to musi być wszystko na spokojnie .Współczuję okropnie takiej sytuacji
 
To uciekaj na watek ciezarowek... Mnie w..rzaja takie problemy i to ze pisze to teraz to tylko daje upust swojej zlosci bo wczesniej nie reagowalam ;(

Ej, Bazylia, zluzuj majty bo zaczynasz przeginać. Masz minimum 2 piękne zarodki więc zepnij pośladki i walcz. Próbujemy Cię wesprzeć więc się na nas nie wyżywaj bo to nie jest w porządku.

@Artemida90 Nie słuchaj tego gadania, bazylię wyraźnie dziś ponosi. 😘 Zostań z nami 😉
 
Mogli zamrozic zarodki w 3 dobie moich nerwow i zdrtowia tak jak piszesz nikt nie zwroci ale jestem gotowa na walke i jesli bede musiala podejsc do kolejnjej 3 stymulacji to podejde ;) @szakszuka Nie pasowalo mi to ze nasienie jste super i moje wyniki tez - cos sie musialo zadziac ;(
 
Ja dzisaja od 8 rano dzwonilam bezposrednio do labo do godz 12 nikt nie odbieral

Nie mogę uwierzyc, że to wszystko dzieje się naprawdę. U mnie w pracy też szaleją okropnie i ta cała panika wszystkim się udziela. Najgorsze jest to, że z tym problemem będziemy się męczyć do końca roku a może i dłużej. Pewnie wirus z nami zostanie. Przecież wszystko nie może być pozamykane przez kilka miesięcy. Dzisiaj moj M ma mnie dosyć. Jak nie panikowałam to teraz zaczęłam. Muszę się ogarnąć...
 
Nie mogę uwierzyc, że to wszystko dzieje się naprawdę. U mnie w pracy też szaleją okropnie i ta cała panika wszystkim się udziela. Najgorsze jest to, że z tym problemem będziemy się męczyć do końca roku a może i dłużej. Pewnie wirus z nami zostanie. Przecież wszystko nie może być pozamykane przez kilka miesięcy. Dzisiaj moj M ma mnie dosyć. Jak nie panikowałam to teraz zaczęłam. Muszę się ogarnąć...
Ja rozumiem sytuacje z corona ale mogli mnie wczesniej uswiadomic ze maja problem a ja od zmyslow odchodze kazdy jeden zarodke traktuje jak dziecko i ciezko mi sie pogodzic z ich utrata...Noc napewno bedzie dla nas nie przespana i zastanawiamy sie jak zareagowac ?
 
Chyba sporo tego progesteronu (naliczylam 1200mg), pewnie to ma związek. Spróbuj jeść wiecej błonnika, laski podrzucą Ci pewnie inne naturalne metody tylu siemię i inne babki😉
Ja zauważam zmianę na minus od kiedy nie pożeram marchewek... Ale próbuję nadrobić jabłkami i pestkami słonecznika.
A jak beta?
Beta w 10dpt 84,6 dziś mam 12dpt zastanawiam się kiedy powtórzyć ale lekarz podczas konsultacji telefoniczej powiedział ze wyniki ładne ze gratuluje ciąży i 1.04 idę na usg pierwsze.
 
reklama
Sluchajcie, jutro mają debatować nad umorzeniem Zusu na 3 miesiące. Spokojnie. Wyborow tez na bank nie bedzie bo jak doj*bie w kwietniu i maju chorych to nie będą mieli dla kogo robic tych wyborów. Także spoko. Jeszcze nic nie jest przesądzone. A tak swoją drogą to się zastanawiam w jaki sposób pisiory wygrały, bo każdy z kim rozmawiam to na nich nie głosował [emoji23]
Wiesz co, jestem patriotką, kocham mój kraj, zawsze uczestniczę w wyborach. Ale jeśli ten kurdupel nie przesunie terminu yo nie idę. I będę to odradzać każdemu wszem i wobec. W jednym mi3jscu w ciągu dnia tyle ludzi, to o pomstę woła. To by było wysyłanie owieczek na rzeź w tej sytuacji. Raptem półtorej miesiąca nam zostało a za 3tyg przewidywany szczyt zachorowań. Na pewno to się przesunie i co wtedy?
 
Do góry