reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie apropo progesteronu, ja miałam ostatnio 20.6 czy to czasem nie za niski ?
Dobry to od 20 wzwyz. Ja w dniu transferu mialam tylko 14 i dlatego wlaczyl prolutex.
A pro po prolutexu. Ostatnio jak bylam na wizycie to powiedzialam lekarzowi ile mi zostało ampułek, powiedział,że mi przepisze jeszcze dwa opakowania bo potem będziemy schodzić bo progesteron 50 jest ładny. I dziś patrzę, mam ampulek jeszcze na 8 dni A wizyta za 11 dni.. Chyba do niego napisze czy już koniec i mogę schodzić bo teraz szukac peolutexu to jakaś masakra.. co myślicie? Przypomnijcie mi kochane w którym tyg Wy schodzilyscie?
 
Miałam jedna stymulację czego mieliśmy 3 blastki, pierwszy świeży transfer nieudany i drugi tez nie, przy czym przy drugim rozmrozili dwie i jedna nie dała rady po rozmrożeniu.
Teraz przede mna nowa stymulacja która miałam zacząć w kwietniu, a teraz nie mam pojęcia kiedy zacznę 😐
Jedyny plus tej sytuacji, to to, ze dłużej będę brała suplementy 😉😛
Jak zjem taka garść co rano, to już głodu nie czuje 😁
To mówiąc delikatnie czasem możemy być na tej samej dtkdze... Bo mój trzeci transfer coś leniwy i beta nie może się rozkręcić.
A jakie bierzesz suplementy, bo ja mam tylko progesteron Uno.
 
Cześć Martusia ☺

Ja miałam transfer 1,5dniowego świeżaczka 22.02.2020 ❤ mam 3x1 duphaston 10 mg i 3xlutinus100mg

Czuje się świetnie, przez 24 dni pobolewał mnie brzuch i mam mega spuchnięte piersi (ale chyba się organizm przyzwyczaił do nowego rozmiaru bo przestają aż tak boleć).

Jutro mam pierwszą wizytę i mam nadzieję, że usłyszę ❤

Rozgość się wygodnie, tylko ostrzegamy, że poruszamy tu różne tematy, i o in vitro, i o problemach w domach, o chorobach, o obiadach i nawet o kupach 😂 jeżeli Ci to nie przeszkadza to zapraszamy do wspólnych rozmów ☺
Spokojnie 🤗😁 dostosuje się do wszystkich tematów 😂
 
Jezuuuu dziewczyny ja nie wiem co bym bez was zrobiła naprawdę, przeciez zaglądam tutaj że 100 razy dziennie nawet jak się smuce to czytam i szukam kto co napisał do mnie 🤭😉
Kochanie tak bardzo trzymam kciuki za twojego kropusia ✊✊✊i nie puszczę ale te przyrosty niestety nie są prawidłowe 🥺🥺musisz być silna, bądź optymistka ale dopuść do siebie ze może to się różnie zakończyć bo tak się o Ciebie martwie ze już jesteś w 7 niebie a możesz spac i to będzie bolało niewyobrażalnie ❤️ Jestem z tobą całym sercem i czekam niecierpliwie na kolejny wynik 🌸🌸
 
Laski, które robiły receptywność 17 i 19 miałam pobranie. Ciągle leci mi krew nie wiem czy to od skrobania czy dostałam okres??? To niemożliwe brałam luteinę i 20 dzień cyklu. A cykle zwykke 16-28
 
reklama
To mówiąc delikatnie czasem możemy być na tej samej dtkdze... Bo mój trzeci transfer coś leniwy i beta nie może się rozkręcić.
A jakie bierzesz suplementy, bo ja mam tylko progesteron Uno.
Ja wierze, ze się rozkręci 🙂.
Biorę to wszystko co na pierwszym zdjęciu, a mąż to co na drugim. U nas przyczyna jest słabe nasienie.
 

Załączniki

  • 68D81BB1-849A-4497-9DF7-DA83EA95CC36.jpeg
    68D81BB1-849A-4497-9DF7-DA83EA95CC36.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 45
  • 82B1C5AB-63E3-41C1-AE0E-17E0CB20189F.jpeg
    82B1C5AB-63E3-41C1-AE0E-17E0CB20189F.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 44
Do góry