reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I ja, w sumie te ktore wymienilam tutaj wszystkie bardzo lubie. I "z pamietnika podrecznej", ale nie osmiele sie tu polecic. Genialny, ale baaardzo ryje mozg, zwlaszcza kobietom...
Moja kumpela tez to bardzo zachwala [emoji846]. Ja ogólnie wolę czytać książki ale Got mnie oczarował [emoji3590]. A najlepsze, że w tamtym roku zimą, w miesiąc obejrzałam wszystkie sezony (no oprócz ostatniego, bo był dopiero kręcony) bo wcześniej coś tam słyszałam że Gra o Tron jest dobra, ale nigdy nie byłam zainteresowana.
 
A czemu pierwszy raz ma sie nie udac?
Mi sie udal, wiec i Tobie moze.
Jasne, ze rzadziej pierwszym razem jest porazka niz sukces, ale wierzyc musisz. Glowa do gory. Zjedz czekolade [emoji6]
Wiesz... Trochę jednak inaczej się patrzy na in vitro jeśli nie miało się porażki. Co innego wlozyc ten wysilek i hajs i dostac nagrodę w postaci dzidziusia a co innego dostać kilka razy po mordzie... Zupelnie dwie rozne perspektywy.... Wiem ze sie powinno pozytywnie myśleć ale podchodzenie na pewniaka nie jest dobre. Też byłam takim chojrakiem i sie nie udało co przyplacilam konkretnym załamaniem i terapią...
 
Oj Gra o Tron to mistrzostwo swiata. Wzbraniałam się, a obejrzałam w 2 miesiące wszystko. Tak mi sie podobalo, ze teraz w pracy slucham książek [emoji4]
Moja kumpela tez to bardzo zachwala [emoji846]. Ja ogólnie wolę czytać książki ale Got mnie oczarował [emoji3590]. A najlepsze, że w tamtym roku zimą, w miesiąc obejrzałam wszystkie sezony (no oprócz ostatniego, bo był dopiero kręcony) bo wcześniej coś tam słyszałam że Gra o Tron jest dobra, ale nigdy nie byłam zainteresowana.
 
Mam nadzieje, ze to jest wlasnie dobry znak. Może własnie te nastroje u nas świadczą o tym, ze coś tam się dzieje, ale dzieje się dobrze [emoji173] pojutrze się okaże [emoji4]
Ja jak wczesniej jechalam na pierwszy podglad wlasnie teraz sie nad tym zastanawialam to chyba cos czulam ;( teraz tylko leciutko cos i to bardziej w dolnej partii plecow. Czasmi podbrzusze ale zsatanawiam sie ty nie czasami jelita bo ja od metforminy mam czasami akcje sraczki ;) Co do nastroju to czasami mnie dopada ale to czasami jak np dzisiaj na koncowce serialu... I dzisiaj to mi jakos tak dziwnie przykro jest ale tez nie wiem dlaczego ;)
 
Oj Gra o Tron to mistrzostwo swiata. Wzbraniałam się, a obejrzałam w 2 miesiące wszystko. Tak mi sie podobalo, ze teraz w pracy slucham książek [emoji4]
A ja, jak skończyłam to oglądać to kuźwa nie wiedziałam co ze swoim życiem zrobić [emoji33]. Wszystko straciło sens i urok, serio. Żaden film ani serial tak mną nie zawładnął [emoji12]
 
reklama
Dokładnie to samo mialam!!!! I po 3 miesiacach obejrzalam od nowa [emoji1787] naprawdę udało się facetowi stworzyć hit na miarę Harryego Pottera i Władcy Pierscieni [emoji173]
A ja, jak skończyłam to oglądać to kuźwa nie wiedziałam co ze swoim życiem zrobić [emoji33]. Wszystko straciło sens i urok, serio. Żaden film ani serial tak mną nie zawładnął [emoji12]
 
Do góry