reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale fajnie [emoji7][emoji7][emoji7] już z brzuszkiem takim będziesz [emoji16]

No jeszcze na przełomie maj czerwiec jedziemy na 25lecie ślubu mojej cioci, będzie impreza, a ja muszę poszukać sukienki na brzuszek bo wiem ze w żadna z szafy nie wejdę - już urosłam [emoji33]. A ja będę mieć okazje porobić zakupy. Potem już w lipcu ostatni raz do polski i ostatnie zakupy [emoji5] nie mogę się doczekać
 
reklama
Mi to ostatnio 5 dni się spóźniła @.Nigdy tak nie miałam. Też zrobiłam test choć nie wierzyłam, że coś z tego będzie i niestety też negatywny 🙁
Ja nie robilam bym testu bo u mnie nie ma szans na naturalna ciaze ale dziewczyny mnie tu troche nakręciły a po drugie lepiej miec pewność bo co wieczór winko popijam
 
To ja bym się zajechała bo ja ogromny korzen przeciskam przez praskę, wciskam dwie cytryny, miód i do lodówki na 3 dni... I codziennie rano łyżka i wieczorem... Pyyycha to jest, a ten starty imbir żeby się nie zmarnował dale od herbaty codziennie [emoji16]
Muszę zacząć przeciskac ten imbir skoro tak piszecie, daje go do wody i herbaty ale średnio mi on smakuje.
 
A kiedy teraz muszę zrobić? Czy już nie muszę i dopiero iść na serduszko?
Bo do polski nie polecę wszesniej niż za miesiąc, więc tutaj pójdę na serduszko
Nie musisz powtarzać już mega często☺ No chyba ze bedziesz panikować to lepiej powtórzyć 😀Ale Ty raczej wytrzymasz☺💪
Można od razu na serduszko. Dziewczyny pisały ok 24/25dpt jak dobrze pamiętam. Ja ide jeszcze ok tydzien wczesniej na usg zobaczyć czy jest pęcherzyk ciążowy tam gdzie trzeba i dopiero jak wszystko będzie ok to na usg serduszkowe. Ale korzystam w sumie z tego, ze mam te wizyty i badania w pakiecie (chociaż raz się jakiś pakiet przydaje)
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem wlasnie dzisiaj sie jakos podlamalam ze bez pasnika sie nie uda a i tak juz jest zapozno na jakiekolwiek dzialanie w tym temacie... Ale zapisalam sie dzisiaj na badanie komorek nk. Na wtoerek i srode dostalam wolne. We wtorek jade do kliniki to w srode pojade na te badania. Musze jechac az do belchatowa bo u nas tego nie robia. Jak mi cos z tego wyjdzie to sama sobieprzepisze jakas wieksza dawke encortonu... chociaz tyle ;)
Ty się nie łam i nie nastawiaj negatywnie bo wpierdziel dostaniesz.
Poproś o ten Encorton, nie zaszkodzi.
Tu masz linka gdzie opisują jak krowie na rowie
 
Zrób jeszcze rano, tak jak piszesz, z porannego moczu.
Uważajcie na siebie w drodze. I nie martw się. Nawet jeśli to nie ciaza, to lekarz na pewno pójdzie na rękę i przesunie zabieg. I pomysl o spotkaniu z przyjaciółmi za którymi tak tesknisz[emoji8] to będzie dobry weekend [emoji8]
Chciałabym sie cieszyc ale nie umiem. Znowu mi sie przesunie o kolejny miesiac transfer . Ja już mam dosyc tego czekania 😭
 
reklama
Powiem Ci że u nas ostatnie lata wyglądały tak samo, jak kolacja we dwoje to w domu bo wiadomo że oszczędności [emoji6] ale warto było [emoji846]
Tak, warto;) Ja oczywiście nie narzekam. Byly momenty słabości,ze wszystkiego trzeba sobie odmawiać ale nauczyłam się tak żyć. Cel najwazniejszy ;)
Dwa lata temu w wakacje pojechaliśmy 3 rok z rzędu na wczasy. Za granicę. Już wtedy się leczylismy i do ostatniej chwili wahalam sie czy nie zrezygnować. Dziś cieszę się,że pojechaliśmy, chociaz cos zobaczylismy.Ogólnie wlasnie te 3 lata z rzędu jechaliśmy, tylko dlatego,że maz mial dość fajne dofinansowania z pracy. Mało w życiu pozwiedzalismy bo jednak dorabialismy sie wszystkiego od podstaw, ale wierzę,że jeszcze kiedyś się to zmieni i pojedziemy razem w polskie góry;)
 
Do góry