reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W ktorej Gamecie sie leczysz? Jesli w Rzgowie t o moge ci duzo o nich opwowiedziec. Ja sie tam lecze juz prawie 3 rok i zaraz podchodze do 2 stymulacji. Ogolnie z nim wszystko oka tylko ze mna najwidzocznej nie jest wszystko w porzadku. Napisz u jakiego lekarza sie leczysz ;)
Leczę się w Rzgowie! U dr Banach :) :) :) chetnie bym pogadała o tej klinice! A brałaś dofinansowanie? My chcemy wziąć :) kasę mamy odłożona ale jak Lodz wspiera takie zabiegi to czemu nie skorzystać :) nigdy nie wiadomo ile razy będę musiała do invitro podchodzić. Jestem ciekawa ile się czeka na decyzje o dofinansowaniu :) ale się cieszę ze jest tu ktoś z Łodzi :) my niedawno się tu przeprowadziliśmy (już ponad rok ale wciąż czuje się tu nowa) ;)
 
Cześć dziewczynki ja ciagle czekam na mój transfer [emoji3590] Wczoraj przyszedł okres pierwszy po stymulacji i punkcji jakis wyjątkowo bolesny... teraz czekam na kolejny i dopiero po kolejnym transfer.
Stwierdziłam jednak ze powinnam wrócić do pracy tzn poszukać jakiejs bo jak się uda to żeby mieć ubezpieczenie a jak się nie uda to żeby zarobić na kolejna procedurę [emoji6][emoji6] miałam stresa ze będę wysyłać cv w nieskończoność i nikt się nie odezwie a oddzwonili po 4 minutach od maila [emoji23][emoji23] w ogłoszeniu była praca biurowa bez szczegółów. Odrazu na dziś umówiłam się na rozmowę. Okazało się ze to firma która wysyła opiekunki do pracy przy osobach starszych. Moje zadanie polegałoby na tym żeby zebrać wywiad od rodziny starszej osoby i dopasować im opiekunkę. Wszystko odbywa się mailowo i telefonicznie. 3 tys na rękę. Troszkę nie praca w moim kierunku wykształcenia ale 3 tys na reke za prace w biurze od poniedziałku do piątku.... zawsze to jakaś finansowa stabilizacja a po moich przejściach z prowadzeniem własnej firmy przyda mi się trochę stabilności No i oczywiście na wszelkie wydatki związane z naszym in vitro[emoji254] ściskam was cieplutko bo u nas dzisiaj 16 stopni [emoji3590]
No to ekspresowo dostałaś pracę! W moim rejonie 3 tys to bardzo duzo.. Ja pracuje już prawie 8 lat jako urzędas i ze stalowym duzo brakuje mi do 3 tys.. No ale coś za coś;) powodzenia!
 
Mozesz używać, musiałabyś wysmarować na raz cały słoiczek żeby coś tam mogło przeniknąć do kropka [emoji6], ale i tak nie ma tam nic podejrzanego. Także luzik [emoji41]
O. No i swietnie;) bo ja też taka problemów skóra, a po tym nic, nawet mi sie mięciutkie zrobila wiec nie chciałabym zmieniać i znow szukac ;) może być też tak,że po luteine sa problemy ze skórą. Moja siostra jak tylko miala za szybko twardy brzuch i wlaczyl jej luteine to moment dostawala dużych krost, szczególnie na plecach. Odstawiala i przechodzilo
 
reklama
Do góry