reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie robię bo nie mam kasy, dopiero jak mi docent zaleci. Kariotypy mam. Robię tylko ten pakiet na trombofilię, ANA i zastanawiam się na IMK (NK?). Robię to w tajemnicy przed mężem, bo była o to wielka kłótnia. On nic nie chce robić przed wizytą i nie da sobie przetłumaczyć, nosz kurła😡
Oki. Ja robię IMK, KIR (plus HLA-c męża) i PAI1. Resztę mamy (znaczy kariotypy, kilka innych mutacji tj. Leiden, MTHFR, CFTR). Resztę już tych immunologicznych badań będziemy dorabiać na miejscu wg zalecenia docenta. No bo w sumie nie wiadomo co u nas będzie potrzebne.
 
reklama
Oki. Ja robię IMK, KIR (plus HLA-c męża) i PAI1. Resztę mamy (znaczy kariotypy, kilka innych mutacji tj. Leiden, MTHFR, CFTR). Resztę już tych immunologicznych badań będziemy dorabiać na miejscu wg zalecenia docenta. No bo w sumie nie wiadomo co u nas będzie potrzebne.
Dużo masz już badań...
Ten pakiet na trombo co chcę zrobić niby obejmuje:
  • czynnik V Leiden
  • mutacja genu protrombiny 20210
  • wariant C677T genu MTHFR
  • wariant A1298C genu MTHFR
  • PAI-1 / SERPINE1
  • V R2.
Myślę, że coś to da docentowi...
 
Dziewczyny czytałam że tu dużo z was miało accofil mam pytanie bo mam kir aa czy accofil przepisuje dr tylko do in vitro czy przy staraniach naturalnych również?U mnie starania naturalne i martwię się że nie dostanę tego leku a to moja jedyna nadzieja.Chodze do dr Sydora.
 
Jeżeli tak to spróbuj PGS - ja w związku z wynikiem odpuściłam swoje komorki
Czyli prawidłowe AMH nie daje gwarancji dobrych komórek, określa tylko ilość?
Poczytam co to jest PGS. Gdzieś mi mignęło kilka razy przed oczami ale nie zagłębiałam się w temat. Dzięki[emoji846]

Edit: poczytałam. Cena przeraża no i trzeba mieć zarodek w stadium blastocysty...
 
Ostatnia edycja:
Dużo masz już badań...
Ten pakiet na trombo co chcę zrobić niby obejmuje:
  • czynnik V Leiden
  • mutacja genu protrombiny 20210
  • wariant C677T genu MTHFR
  • wariant A1298C genu MTHFR
  • PAI-1 / SERPINE1
  • V R2.
Myślę, że coś to da docentowi...
Tak, na pewno. Zawsze tam na miejscu podobno można dorobić badania. A może nie będziesz wcale musiała 😊Kiedy masz transfer?
 
reklama
Tak, na pewno. Zawsze tam na miejscu podobno można dorobić badania. A może nie będziesz wcale musiała 😊Kiedy masz transfer?
W sobotę, ale powiem Ci, że w ogóle nie wierzę, że się uda. Z tego co czytam, to muszę mieć coś z immunologią pogmatwane, ale jak już Ci kiedyś pisałam, mąż strasznie nalega na transfer...
Ja jestem na stówę nastawiona na Łódź
 
Do góry