reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Warto
Dziewczyny. Dzwoniłam właśnie zapytać o nasze trzy maleństwa. Dwa są piękne, jeden troszkę odbiega. Ale dziela się nadal. Czekamy jeszcze jutro i w czwartek transfer zaplanowany.
Tu mam pytanie. Czy któraś z Was korzystała z embrioglue? Zaproponowali nam jego użycie. Macie jakieś opinie na ten temat, warto wziąć pod uwagę?
 
reklama
Martwie sie dzisiaj :(
Mam jakies dziwne bole jak by jajnikow jak by podbrzusza. Tak jak w trakcie okresu. W ogole nie wiem czy mialam okres i kiedy. Bo przeciez najpierw sie czyscilam. Potem przestałam potem znowu bylo krwawienie. Bylo czysto na usg. Wydawalo mi sie ze mialam owulacje. Nooo pogubilam sie w tym wszystkim. Chcialam juz zaczac z tym plastrami z borowiny kuracje. Nigdy mnie na okres nic nie bolalo. Zawsze bolalo jak sie okres zaczal. Dzisiaj to az sie balam cwiczyc bo sie boje czy tam jakies choler..two mi nie uroslo po tym wszystkim ...
Dziewczyny czy jakas torbiel np tez daje jakies objawy?
 
Dziewczyny, poratujcie, jakieś szczególne zalecenia przed transferem i po? Bo już nie pamiętam. Chodzi mi np. o taka blachostke jak wypicie kawy rano. Transfer po 12.
 
reklama
Do góry