reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

czesc dziewoje moje :)
Bylam dzisiaj na USG sprawdzic czy sie wyczyscilam. Udalo mi sie przez znajomosci dostac do ordynatora szpitala bo bylam pewna ze pojde na zabieg. Niestety nie oczyscilam sie calkowicie jakies tkanki sie zatrzymaly w szyjce ale macica jest czysta. Dostalam jeszcze tabletki na popchanie tego artrotec czy jakos tak i do tego antybiotyk. Imoge jechac na wycieczke troche pooddycham po tym wszystkim.
Lekarz mi kazal przytyc bo bardzo schudlam w ostatnim czasie nawet przy takiej dawce lekow. Szczerze nawet tego nie zauwazylam ale zeszlo ze mnie jakies 5 kg. Powiedzial ze on wie ze dla mnie jest to dramat ale dla nich jako lekarzy to cudowna iadomosc bo zachodze w ciaze i to dobrze wrozy na przyszlosc.
Takze jeszcze jutro sie troche pomecze i zaczne teraz troche ZYC :) bo chodzilam jak cien. Troche sobie odbije :)
i za dwa miesiace planuje kolejna stymulacje.
Pytal si czy potrzebuje wisyty u psychologa to mu powiedzialam ze staram sie tego nie rozpamietywac i ze podchodze do tego bardzo zadaniowo. I wsumie takie podejscie chyba mi najbardziej odpowiada.
Brawo za Twoje podejście no i empatię lekarza ;)
 
reklama
Możliwe żeby na teście ciążowy wyszedł jeszcze zastrzyk z ovitrelle? W czwartek wzięłam pół ampułki. Zrobiłam test przed chwilą. Idę jutro na bete
 

Załączniki

  • 15692660281973348812725147048232.jpg
    15692660281973348812725147048232.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 94
Dziewczyny czy któraś z Was wie gdzie w Polsce (najlepiej północnej lub ewentualnie środkowej) można dostać wlew z immunoglobuliny, najlepiej IVIG? To mało popularne bo podobno cholernie drogie ale może być zbawienne...
 
Możliwe żeby na teście ciążowy wyszedł jeszcze zastrzyk z ovitrelle? W czwartek wzięłam pół ampułki. Zrobiłam test przed chwilą. Idę jutro na bete
hej mam wyprobowane te testy od beta 15 daja pozytywny wynik. Kiedys byl przypadek na forum SOL zrobila ten test wyszedl jej wynik (bez zastrzyku) pozytywny 2-3 tydzie. pozniej zaczela krwawic i wyszedl jej pozniej 1-2 tydzien a po krotkim czasie miala juz bete okolo 300 tu. Wiec spoko. Nie koniecznie pozostalosci po zastrzyku.
 
reklama
Jeśli masz podobnie do mnie, to będziesz tak wariować przez większość ciąży,a nie tylko do najbliższego usg ;) Trzymam kciuki za kolejne niecałe już 9 miesięcy :D
Wiesz..martwie sie bo ten brzuch byn wzdety wrazliwy ,lekko bolesny jak przy stymulscji jak jechalam na betke, a po powrocie ten przeszywajacy bol i nagle nic, brzuch miekki zadnych bolesci , jakby ten balon ktory byl w srodku pekl. Juz nie czuje sie " ciazowo" nic nie czuje..pocieszlam sie ze to moze pozostale pecherzyki po punkvi popekaly i tyle i one powodowaly wdecie i bol. Ale mam tez czarne mysli ze byly dwa zarodki i moze 1 odszedl :( zobacze jutro bete. Oczywiscie krew rano i znow czekac do wieczora na wyniki i dojechac do katowic po nie..to znow caly dzien myslenia. Mysle ,ze kazda z nas bedzie panikowac i sie bac juz zawsze...bo te nasze ciaze sa wystarane ,wychuchane...najukochansze;) i boimy sie porazki jak i przechodzic to po raz kolejny.
 
Do góry