reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzisiaj 2 dpt miałam zrobić badania i estriadol 93 a progresteron 16,58. Co o tym myślicie? Chyba trochę niskie te wartości
 
reklama
@Śliwka12345 - Śliweczko , ja walczyłam 3 m-ce z dziadostwem , najpierw ecoli , potem candida , potem grzyby : polecam zestaw . po 1, 5 tygodnia posiew wyszedł ujemny. Pliva stosuje caly czas rewelka. Provag doustny podwójna dawka , Multi-Gyn - był trzy razy dziennie. Wszystko odstawione 3 dni przed posiewem. Lactovaginal - mozna odpuścić. Najpierw faszerowali mnie antybiotykami. I chyba przez to potem wychodziły grzyby .Zobacz załącznik 1025005Zobacz załącznik 1025006
Kochana czyli antybiotyku wogle nie brać?
 
Ja miałam około 8000 ;) i nie miałam hiperki ;) pobrali mi 14 komórek ;) iii transfer nie był odroczony :)
No to szok!!! :) ale pozytywny oczywiście mi nie chcieli transferować od razu, ale potem to się nawet cieszyłam, bo przez tydzień chodziłam z brzuchem jak balon i ogólnie byłam jak zbity pies. Pobranych komórek 22 z czego dojrzałych 13
 
Ostatnia edycja:
No to szok!!! :) ale pozytywny oczywiście mi nie chcieli transferować od razu, ale potem to się nawet cieszyłam, bo przez tydzień chodziłam z brzuchem jak balon i ogólnie byłam jak zbity pies. Pobrabnych komórek 22 z czego dojrzałych 13
Szczerze u mnie nie było tak źle ;) czułam się trochę jakbym połnełabym balon, ale bardzo dużo piłam i nic mi nie było ;) ja miałam 22 dojrzałych komórek.

Edit ; 12 komórek :-D
14 pobrali z czego 12 było dojrzałych ;)
 
Ostatnia edycja:
Estradiol 2000 to nie jest bardzo wysoki poziom, u mnie transfer był odroczony właśnie ze wzgledu na ryzyko hiperstymulacji, ale mialam estradiol powyżej 4000 w dniu punkcji. Chociaż pewnie mimo uniwersal ych norm każdy może mieć inny próg wrażliwości i może stąd u Ciebie takie objawy podobne do objawów hiperki. Niech szybko minie, trzymam kciuki (u mnie dojście do normy trwalo ponad tydzień, oby u Ciebie było szybciej).

U mnie estradiol byl nawet powyzej 5000 wiec mozna wiecej... po tygodniu wszystko sis unormowalo
 
@Dzoannna - kochanieńka wiek:angry: . 2 pełne procedury i tylko 1 transfer. Jajek dużo ale kiepskiej jakości . wszystkie zarodki lecialy po 3 dobie.

Hmm to u mnie z 15 zaplodnionych tylko 1 w 5 dobie byla blastka i to 4bc bez szalu a pozostale 3 wg mnie pewnie byly tez cos nie tak bo dopiero w 6 dobie 3 blastki. Z zadnej beta nie drgnela... wiek 33 ale obstawiam ze cos tez jest na rzeczy... statystycznie tez szalu nie bylo w takim razie... jajek nahodowalam prawie 20
 
reklama
Boszzeee przrazilas mnie. Ja zaczelam najpierw krwawic ale pozniej mialam straszliwe skurcze. NIE WYOBRAZAM sobie miec wiekszych. Teraz od godziny dwoch godzi jest w miare spokojnie. Ja juz nie chce tego wiecej :(
Trzymaj
@Śliwka12345 - Śliweczko , ja walczyłam 3 m-ce z dziadostwem , najpierw ecoli , potem candida , potem grzyby : polecam zestaw . po 1, 5 tygodnia posiew wyszedł ujemny. Pliva stosuje caly czas rewelka. Provag doustny podwójna dawka , Multi-Gyn - był trzy razy dziennie. Wszystko odstawione 3 dni przed posiewem. Lactovaginal - mozna odpuścić. Najpierw faszerowali mnie antybiotykami. I chyba przez to potem wychodziły grzyby .Zobacz załącznik 1025005Zobacz załącznik 1025006
agniecha przyda mi się
 
Do góry