reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A Ty leczysz sie u immunologa czy w klinice zlecili steryd i intralipid na NK. Wiem że @sandra777.12 miała wysokie NK i jej ladnie spadły tylko nie pamietam po jakim czasie... Tylko ona miala badanie z krwi a Ty chyba NK maciczne?
Na innym forum jest dziewczyna której po intralipidzie NK rosły i okazalo się ze ma chyba nietolerancje na soje...
Tak accofil jest na kiry. Jest bardzo duzo badań immuno ktore mają wplyw na niepowodzenia: cytokiny, kiry, allo mlr, rozne przeciwciala, ANA itp wiec chyba lepiej najpierw zacząć od wizyty u immunologa...
Trzymaj się kochana.
Lecze się u mojego gina który leczy w Invicta, Czy można na własną rękę zrobić te badania bez wizyty u immunologa? Ja mieszkam za granicą więc z czasem krucho ale może przed wyjazdem dam radę je zrobić bez zlecenia od lekarza? czy je trzeba konkretnego dnia cyklu robić?
 
A Ty leczysz sie u immunologa czy w klinice zlecili steryd i intralipid na NK. Wiem że @sandra777.12 miała wysokie NK i jej ladnie spadły tylko nie pamietam po jakim czasie... Tylko ona miala badanie z krwi a Ty chyba NK maciczne?
Na innym forum jest dziewczyna której po intralipidzie NK rosły i okazalo się ze ma chyba nietolerancje na soje...
Tak accofil jest na kiry. Jest bardzo duzo badań immuno ktore mają wplyw na niepowodzenia: cytokiny, kiry, allo mlr, rozne przeciwciala, ANA itp wiec chyba lepiej najpierw zacząć od wizyty u immunologa...
Trzymaj się kochana.
Intralipid może właśnie ponieść Nk! Toć tam soja sama.... Dlatego ja nie ryzykuje z nim..
 
Dzień dobry.
Podziwiam was dziewczyny ile wy się kłujecie. A ja fujara nie umiem sobie zastrzyku z gonalu zrobić. Dzisiaj lubego biedak budziłam.
Witaj w klubie. Przeszłam 3 pełne stymulacje i ani jednego zastrzyku sobie sama nie zrobiłam, choć próbowałam- wymiękłam. Zawsze albo mąż, albo do zabiegowego latałam- ile się nasłuchałam,że "taka duża a się boi" od pielęgniarek...
 
reklama
Do góry