reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pewnie ,że każdej z was się uda,jednej szybciej,drugiej trochę później,ale nie można tracić nadziei,bo tylko dzięki niej możemy zostać mamami.Każda z nas ma trudną i długą drogę,krętą i wyboistą i tylko tą drogą możemy dojść do upragnionego celu.I często w życiu jest tak,że jak już wydaje nam się ,że się nie uda,to zapala się iskierka nadziei i próbujemy dalej.I każda z nas czeka na to miesiącami,latami,żeby się udało.Także jak tylko jest iskierka nadziei,to musimy walczyć o nasze szczęście:)
Święte słowa ♥️
 
reklama
Mi pielęgniarka powiedziała żeby mocno trzymać skórę, powoli podawać lek i na koniec ucisnąć miejsce wstrzykiwania. Mi trochę pomogło więc może i u Ciebie zadziała, ale ogólnie te zastrzyki nie należą do przyjemnych.
Ja tez miałam cały brzuch w siniakach .. do tego wzdety i twardy .. teraz po 3 tyg już wszystko zniknęło .. waga tez wróciła do normy no miałam 3 kg więcej . Jakby woda się zatrzymała
 
Ja tez miałam cały brzuch w siniakach .. do tego wzdety i twardy .. teraz po 3 tyg już wszystko zniknęło .. waga tez wróciła do normy no miałam 3 kg więcej . Jakby woda się zatrzymała
A niech sobie juz będzie ten brzuch wzdety i twardy byle tylko transfer sie udał;) no tak te leki dzialaja, na jedno pomagają ale mają skutki uboczne.
 
No niestety spadek :( Beta 76 :( Dziwi mnie tylko estradiol 21680.... Wiedziałam że nie może udać się za pierwszym razem. Dzięki kochane za trzymanie kciukow:) Owocnych transferów, dużych przyrost ów, pięknych serduszek i szczęśliwych rozwiazan:)
Bardzo mi przykro. I myśle, ze może się udać za pierwszym razem. Widocznie teraz miało być inaczej. Co Cię tak podkusiło z tym testem? Ściskam Cię z całej siły.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, zrobiłam badania na własną rękę. Termolabilny wariant MTHFR. Mam wyniki T/T i A/A. To dobrze? No i trombofilia G/G i G/G. Nie wiem jak to interpretować nigdzie nie mogę znaleźć wyników.
 
reklama
Do góry