reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kobietki w poniedziałek miałam transfer. We wtorek mąż był do 21 w pracy (musiał zostać bo coś się stało z jego kolegą, zawsze pracuje do 17) A córka tego dnia była taka maruda, cały czas rączki i rączki mimo, że już biega (ma prawie 15 miesięcy). Dziś byłam w Biedronce na zakupach bo jutro mam urodziny więc spodziewam się gości, niby nic ciężkiego nie Było ale same wiecie..no nie uważałam na siebie w ciągu tych dni. :-( I tu moje pytanie- czy jest tu mamusia, która też nie odpoczywala po transferze i mimo to się udało?? Kaszlu mnie myśli, że przez to może się nie udać:-(

Ja chodziłam do pracy, mnóstwo stresu bo mój szef był na urlopie i musiałam go zastąpić, po 10 godzin codziennie. Jednego dnia był taki stres, że jak wróciłam do domu to się popłakałam. Do tego przeprowadzka w biurze - pakowanie kartonów, przenoszenie itp. I się udało :) przy poprzednim transferze byłam na zwolnieniu w domu, tylko spacerki i beta 0. Także nie ma reguły, jak ma się udać to się uda :) trzymam kciuki za ciebie!
 
reklama
Dziewczyny muszę się wam pochwalić
Czy progesteron jest ok?
IMG_20190522_230623.jpg
 
reklama
Do góry