reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam niedoczynność tarczycy, ale biorę tabletki i TSH w granicy 1 więc myślę że jest ok, przeciwciała antyTpo miałam badane i są w porządku, jeżeli chodzi o krzepliwość to miałam tylko takie badania jak na zdjęciu i lekarz powiedział że ok, ale @Kurcia i inne mądre forumowe głowy, możecie się odnieść do tych wyników krzepliwości? Czy powinnam dalej coś badać w tym kierunku? Myślę że z tego co pisaliście zrobię sobie jeszcze krzywa glukozową i insulinową, nie wiem co mogłabym jeszcze zbadać??? Jedyne co wyszło u nas źle to test po stosunku, gdzie mój śluz wybija100% plemZobacz załącznik 975735ników męża, może dopytać lekarza następnym razem o encorton....sama nie wiem :sad:
Warto zbadac prolaktynę, poziom wit. D.
Jesli chodzi o krzepliwosc no to wiekszosc z nas ma zbadane mutacje mthfr, pai1, vleiden. Mozna je zbadac kupujac pakiet trombofilia na stronie test dna.
A dalsze badania krzepliwosci to bialko c,s, zespol antyfosfolipidowy. Ale to chyba bym zostawila na razie zwlaszcza ze doszlo do implantacji.
 
reklama
Warto zbadac prolaktynę, poziom wit. D.
Jesli chodzi o krzepliwosc no to wiekszosc z nas ma zbadane mutacje mthfr, pai1, vleiden. Mozna je zbadac kupujac pakiet trombofilia na stronie test dna.
A dalsze badania krzepliwosci to bialko c,s, zespol antyfosfolipidowy. Ale to chyba bym zostawila na razie zwlaszcza ze doszlo do implantacji.
Dzięki za wskazówki ☺️
 
Wcześniej ktoś pytał o program dofinansowania in vitro w woj. MAZOWIECKIM. Wkleiłam link i nie wiem czy jest już zaakceptowany przez moderatora czy nie więc informacje na ten temat znajdują się na www Samorządu Województwa Mazowieckiego. Wpiszcie w wyszukiwarkę in vitro i wyświetlą się artykuły.
 
reklama
Do góry