reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam złe przeczucia znowu to samo w nocy budzę się cała mokra od potu. Skurcze mam silne jak na okres. Mam złe przeczucia że ten 7 transfer nie będzie happy endem.
Jejku jestem aż tak beznadziejnym przypadkiem ...
A to dopiero 6dpt
Głowa do góry! Nie zamartwiaj się, musi być dobrze. Uderzenia gorąca pewnie są od leków a skurcze brzucha jak na okres są normalne (przynajmniej w moim przypadku zwiastowaly ciąże) bierz nos pe!
 
reklama
Dzielna Kobietka jesteś :*
Ja jak zobaczyłazobaczyłam krew, to poczulam jak mi goraco i zimno zarazem. No i rozbeczalam się mając w głowie najgorszy scenariusz..
Ja tez tak zareagowalam, cala droge do klinikinie milczalam jak grob a jak weszlam do gabinetu to znow placz zamiast dzien dobry. Oszczedzaj sie, lez duzo, do pracy mam nadzieje nie chodzisz?
Dziewczyny mam złe przeczucia znowu to samo w nocy budzę się cała mokra od potu. Skurcze mam silne jak na okres. Mam złe przeczucia że ten 7 transfer nie będzie happy endem.
Jejku jestem aż tak beznadziejnym przypadkiem ...
A to dopiero 6dpt
Idz na bete... jesli o skurcze chodzi to spasmolina mi pomagala, w krytycznych momentach 3x2 +3x1 mefacit
 
Ja tez tak zareagowalam, cala droge do klinikinie milczalam jak grob a jak weszlam do gabinetu to znow placz zamiast dzien dobry. Oszczedzaj sie, lez duzo, do pracy mam nadzieje nie chodzisz?

Idz na bete... jesli o skurcze chodzi to spasmolina mi pomagala, w krytycznych momentach 3x2 +3x1 mefacit
mam tylko nospę fortę biorę 3 razy dziennie i magnez też 3 razy dziennie
 
@Gotart dzieki za pamiec, my sobie rosniemy, dzis 16+6 :) w brzucholku 2 krolewny. A jak u WasCiebie? Jak sie ma Alusia? Dajesz rade? Odpoczelas juz od rzyganka i zgagi.? :D
 
  1. Dziewczyny mam złe przeczucia znowu to samo w nocy budzę się cała mokra od potu. Skurcze mam silne jak na okres. Mam złe przeczucia że ten 7 transfer nie będzie happy endem.
    Jejku jestem aż tak beznadziejnym przypadkiem ...
    A to dopiero 6dpt
    Jeżeli to transfer blastocysty to już możesz hcg zrobić zamiast tworzyc czarne scenariusze. Ja przy swoich „ udanych” transferach nie czułam nic. Może jakieś osłabienie jak na grypę , ale to tez może być wynik progesteronu. Nie ma reguł, naprawdę nie ma znaków żadnych gdy się udaje jak i nie udaje. Na pocieszenie powiem tak... Przeszłam dwie procedury IVF trochę to trwało i udało się prawie wszystkim. Rokordzistka chyba zaskoczyła na 7 procedurze to więcej niż 7 transferów. Trzeba wierzyć, ze będzie to będzie ten konkretny zarodek. Jak były ładne zarodki i brak inplantacji jest to szukać przyczyny... i teraz jest tyle metod na RIF. Ale teraz zrób betę :-p
 
Nie z IN vitro... U nas nie ma przyczyny niepłodności.. Tzw niepłodność idiopatyczna... Może naturalnie... Kiedyś.... Nie chce już tego przechodzić, bardzo dużo mnie to kosztuje... Zresztą jak każdą z nas :(
Mam tak samo ...chcislabym jeszcze jednego brzdaca ale już nie na tyle zeby to wszystko od początku zaczynać.. w 100% cię rozumiem. Kciuki za naturalsa. A mogę wiedzieć ile masz lat ?
 
reklama
Do góry