reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Byłaś zadowolona? Nie wiem na co się nastawić wizyta sporo kosztuje nie chce być rozczarowana

To była moja pierwsza klinika i niestety profesor mimo ze przemiły flirciarz to mi nie pomógł. Nie miał pomysłu na mnie ale ciężko tez go mieć jak po pierwszej wizycie widzi się go kolejny raz po dwóch kolejnych startach zarodków bo go wiecznie nie ma . Nie podobało mo się ze podczas bycia tam prowadziło mnie trzech różnych lekarzy . Ale są dziewczyny którym oczywiście pomógł tu z forum . Myśle ze ta klinika nie jest dla osób z trudnymi problemami . To co idzie na ich plus to na bank cena są zdecydowanie konkurencyjni .
 
reklama
@dżoasia @annemarie @ilmenau @Akatombo @Sol @sunrisea @sssurykatka @Dzoannna i pozostałe staraczki i już mamuśki Mam pytanie do Was . W piątek skończyłam duphaston po transferze do którego nie doszło, trzy dni po odstawieniu czyli we wtorek powinnam dostać miesiączkę . Nadal nie mam. Jak myślicie , ile maksymalnie można na nią czekać po duphastonie?
Nie brałam duphastonu, ale.po lutinusie czekalam róznie, raz 2 dni a raz 7...
Cześć dziewczyny,
Czytam forum od dłuższego czasu i chcę podzielić się z Wami moją historią.
Mam 30 lat, starania o dzidziusia od 3 lat, stwierdzono u mnie w tym wieku niskie AMH 0,89.
Lekarz, który mnie prowadzi powiedział, że nie mam zbyt wiele czasu i razem z mężem podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do procedury in vitro. Kiedy już po wielu przepłakanych nieudanych próbach przyswoiłam się do tematu in vitro nastąpiły przeszkody. Kiedy miałam rozpocząć stymulację okazało się, że mam torbiel na jajniku, wykonano punkcję w tym samym cyklu co rozpoczęłam stymulację. I znowu kolejny cios, a mianowicie: brak reakcji na stymulację- przyjmowałam Gonal F i Mensinorm dawki po 150 oraz Gonapeptyl 1 x dziennie i Clostilbegyt 2 x dziennie. Wyhodowałam 2 pęcherzyki ponoć w miarę w jednym jajniku oraz 2 mikroskopijne w drugim jajniku. Lekarz powiedział, że mój organizm nie zareagował na leki, taki wynik to przy AMH 0,12 mają ponoć dziewczyny i że przerywamy procedurę. Ma mi zwiększyć dawki odrobinę bo ponoć bardziej się nie da i drugi raz z rzędu będzie mnie stymulować.
Dziewczyny co Wy na to ze swoją wiedzą? Miała któraś takie sytuacje ze stymulowaniem?
Pozdrawiam Was serdecznie!
Hej, nie znam się jakoś super na lekach do stymulacji, ale nie wydaje mi się, byś miała jakieś bardzo duże dawki... da się więcej ;). W jakiej klinice się leczysz? Na pewno warto spróbować jeszcze raz, ale w razie kolejnej słabej stymulacji skonsultowalabym się jeszcze z innym lekarzem, moze będzie miał jakiś.inny pomysł na Ciebie?
Byłaś zadowolona? Nie wiem na co się nastawić wizyta sporo kosztuje nie chce być rozczarowana
U dr M.rugacza była moja koleżanka, wychwalała go pod niebiosa.
Ja też jestem w 9 dpt (miałam 11.03. transfer). I pomimo, że bete zrobilam w 7 dpt i jest pozytywna, to też nam czarne myśli i dziś poleciałam na następną.
No i jak i jak????
Wiecie, zrobiłam dziś głupia rzecz - nasikalam na pasek owulacyjny, bo akurat miałam w domu, a tam jedną krecha... Podobno one też wykrywają HCG, a u mnie biel. Wiem, to bez sensu i pewnie nie powinnam się przejmować, ale tak jakoś smutnawo mi się zrobiło :-\
Leć na betę z krwi jutro! :****
 
Od wczoraj boli mnie podbrzusze, nie wiem dlaczego ale wieczorem. W dzień mnie nie boli. Też miałam transfer 11.03 ;)
Jak masz pozytywną to co panikujesz ? :D A jaki wynik dzisiejszy ?
Mnie też boli od wczoraj i też wieczorem, a w dzień nie. A dziś to już nawet bardzo (taki kłujàcy ból) i leżę teraz plackiem po powrocie do domu, bo caly dzień gdzieś latałam ;) No wlasnie przez te bole polecialam na bete, zeby zobaczyc czy przyrasta prawidlowo. Wyniku jeszcze nie mam, bo bylam ok. godz. 16 na pobraniu :/
 
Nie brałam duphastonu, ale.po lutinusie czekalam róznie, raz 2 dni a raz 7...

Hej, nie znam się jakoś super na lekach do stymulacji, ale nie wydaje mi się, byś miała jakieś bardzo duże dawki... da się więcej ;). W jakiej klinice się leczysz? Na pewno warto spróbować jeszcze raz, ale w razie kolejnej słabej stymulacji skonsultowalabym się jeszcze z innym lekarzem, moze będzie miał jakiś.inny pomysł na Ciebie?

U dr M.rugacza była moja koleżanka, wychwalała go pod niebiosa.

No i jak i jak????

Leć na betę z krwi jutro! :****

Jeszcze wyniku tej bety nie znam, bo pozno się wybralam na pobranie krwi :)
 
Mnie też boli od wczoraj i też wieczorem, a w dzień nie. A dziś to już nawet bardzo (taki kłujàcy ból) i leżę teraz plackiem po powrocie do domu, bo caly dzień gdzieś latałam ;) No wlasnie przez te bole polecialam na bete, zeby zobaczyc czy przyrasta prawidlowo. Wyniku jeszcze nie mam, bo bylam ok. godz. 16 na pobraniu :/
To czekamy na wynik :)
 
Tak... A to ma znaczenie? Znaczy się nie jest dobrze?
Tzn ja nie wiem czy jest dobrze czy nie... nie sprawdzalam tego nigdy na sobie, chociaz tez.slyszalam, zeoze owulacyjne w ciazy moga wychodzic pozytywne. Najlepsza by byla betka, ale jesli mialabys sie podlamac jeszcze bardziej jesli by nie wyszla to moze lepiej isc nie jutro a w 9-10dpt tak zeby juz miec naprawde pewnosc?
 
Tzn ja nie wiem czy jest dobrze czy nie... nie sprawdzalam tego nigdy na sobie, chociaz tez.slyszalam, zeoze owulacyjne w ciazy moga wychodzic pozytywne. Najlepsza by byla betka, ale jesli mialabys sie podlamac jeszcze bardziej jesli by nie wyszla to moze lepiej isc nie jutro a w 9-10dpt tak zeby juz miec naprawde pewnosc?
Pójdę w piątek, jutro i tak nie miałabym jak... Ech... Staram się odpychać źle myśli, ale przygotowuje się na wszystko
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry