reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moje
Tak się tylko mówi... Ja na poród czekałam 41 tygodni i co? Dziecko mi wyjść na swiat nie chciało, musieli na chama... czyt. Oksytocyna [emoji23]
A dzień za dniem leciał mi okrutnie wolno, także jedna jest w szoku jak czas szybko leci, a druga ma zupełnie odwrotnie. [emoji3526]
Ja urodziłam w 41 i 5 dni już powoli dostawalam świra w dniu wywołania zaczęły się skurcze
 
@Dzoannna ale super! Dziś Twoja kolej na przyjęcie kropkowatego cudu. Ja widziałam wczoraj swój pod lupą [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Jakiż on był piękny! [emoji7] Czekam na info jak się czujesz. Mnie momentalnie humor się poprawił, a teraz leżę koło śpiącego rocznego maluszka i ogólnie... mamy czas na lenienie się we trójkę. [emoji2030][emoji1768]

No i nasze ciężarówki... przesyłajcie nam tu masę fluidów i chwalcie się zdjęciami z USG! Dajcie nacieszyć oko.

Kochana, ja już prowadziłam kalendarz i wiem, że to nie jest masa roboty, tylko, że ja z dzieckiem nie mam jak na kompa wchodzić, bo uwielbia klawiaturę [emoji3491]

Wow! Ty juz dzien po! [emoji1307][emoji1307]
Ja widzialam tylko jak „przeplywa” przez cewnik [emoji5] tak sie poczulam dziwnie...
[emoji5]
Teraz roumiem co to znaczy spiewac i mowic dobbrzuszka po transferze [emoji5][emoji5][emoji5] i jakie to uczucie miec kropeczka ze soba[emoji4] moj m krzyczy na mnie ze jest ojcem i mam nic nie robic przynajmniej dzis [emoji23] ale przeszlam sie na maly spacerek zeby sie dotlenic.

U mnie z kolei lekarz odradzil branie relanium do testu, tylko na dzien transferu wskazane. Pewnie dlatego ze to pierwsze ivf i on chyba obstawia sukces. Bo szanse powiedzial ze 40-45% mamy. Ale wiemy jak to z tymi statystykami jest[emoji6]

Co o tym myslicie?? Brac/nie brac?

Duphaston tez mam brac tylko do testu a potem w razie pozytywnej bety odstawic... to normalnie?
On twierdzi ze zdrowy zarodek poradzi sobie sam..

Moj kropek to 4BC blastocysta - to dobra jakosc?
Dostalam tez EmbryoGlue i mam rozpiske calego przebiegu.
Pozostale 3 nadal zamrozone sa podobnej jakosci ale troszke slabsze - w 6 dobie zamrozone. Podali ten najlepszy z 5 doby.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak się tylko mówi... Ja na poród czekałam 41 tygodni i co? Dziecko mi wyjść na swiat nie chciało, musieli na chama... czyt. Oksytocyna [emoji23]
A dzień za dniem leciał mi okrutnie wolno, także jedna jest w szoku jak czas szybko leci, a druga ma zupełnie odwrotnie. [emoji3526]
Pewnie tak... tak samo jak nam czekajacym na stymulacje i transfer czas sie ciagnie... tak samo pewnie dziewczynom ktore nosza juz w brzuszku kropeczka lub dwa...
 
Do góry