reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kobietki a ja mamnie jeszcze do Was takie pytanie ...pytanie to tych, które były w ciąży lub są.
Czy mieliście taki problem...
Od tygodnia mam skurcze w okolicy odbytu. Momentami czuje się tak jakby ktoś mi cos tam za przeproszeniem wsadzal.
Czytałam w internecie, że to normalne w ciąży przez hormony. Czy też tak mialyscie ?
 
Chodzilam do doktora J.Cz. wizyty byly szybkie i podczas badan nie widzial moich polipow. Po usuneciu ich powiedzial ze juz jest ok a wręcz przeciwnie polipy dalej byly. Ponad to wyszly mi zle wyniki histeroskopii a on stwierdził ze to nic takiego..na co inny lekarz kazal mi sie leczyc przez 3 miesiace. Zmienilam klinike na invimed
Rozumiem dziękuję.Sami nie wiemy co robić mamy listę badań do zrobienia Ale jakoś mam źle przeczucia że się znowu rozczaruje
 
Kobietki a ja mamnie jeszcze do Was takie pytanie ...pytanie to tych, które były w ciąży lub są.
Czy mieliście taki problem...
Od tygodnia mam skurcze w okolicy odbytu. Momentami czuje się tak jakby ktoś mi cos tam za przeproszeniem wsadzal.
Czytałam w internecie, że to normalne w ciąży przez hormony. Czy też tak mialyscie ?

Ja tego nigdy nie mialam, z drugiej strony prg rozleniwia uklad trawienny i zwalnia ruchy robaczkowe. No i jest jeszcze macica ktora uciska rowniez na odbyt.Nie jest to na pewno przyjemne, ale na szczescie nie grozne.
 
@dżoasia a jaka jest różnica?
Przy IMSI wybierają te prawidłowe morfologicznie. Jest ich u Was 2% więc będzie z czego wybierać :)

Kurcia ja bym spróbowała z intralipydem ,nie zaszkodzi a może pomoże.

Już doczytałam,że będą bliźniaki!!!Matko jedyna czy może być piękniej ?!! :)
Gratuluje!!Rośnijcie zdrowo!Ja przystępuje do 3 procedury.

Szczęście ja bym albo ostatni raz podeszła albo zmieniła klinikę.To Ty przez to wszystko przechodzisz i to Twoje ciało i Twoje obciążenie psychiczne.

Dziewczyny objawów nie mają i dzieje się więc trzeba zaczekać :)Nie będę pisać,że spokojnie bo tak się nie da ale czekamy i trzymamy kciuki!

Cudowne wieści!!!!Gratuluje!!!! Teraz tylko przyrost bęty,serduszko i będzie bejbasik!

Tak jak korzystałam,polecam.

Anne ja miałam robiony PGS jednego zarodka-dla nich to kasa to czemu mieliby się nie zgodzić?i to spora kasa.dopiero jak transfer się nie udał lekarz stwierdził,że może mam słabe jajca i nie warto ale przy drugim mimo braku pgs też się nie udało.zbyt wiele zależności jest.
Anne jak się czujecie w trójpaku? Trochę jest ciąż bliźniaczych na forum :)

@annemarie @dżoasia dziewczyny w jakiej dawce kupić koenzyn q10?widzę,że są od 50 do nawet 200 mg.lekarz kazał brać,do tej pory miałam 50 ale może za słaby?

Dziewczyny oby w lutym i marcu udały się wszystkie transfery!!!
Tina, jeśli nie masz podwyższonych nk to kup tą największą dawkę. Jeśli nk wysokie to albo bierz mniejszą albo w ogóle, abo intralipidy w jakiejś większej ilości, bo q10 je podwyższa.
dziewczyny jutro powtarzam betę i chcę tez zbadac progesteron.Biore 3x1 duphastonu i 700 mg progesterone besins.Myslicie ze dawka jest w porzadku? ile powinien wynosic progesteron w 3-4 tyg ciązy? jakie dawki bierzecie/bralyscie we wczesnej ciazy?
U mnie progesteron wtedy był na poziomie 4.86 :p Dokładałam leki ale wciąż był mały, więc doszło do tego, że pakuję dupka 3x2, luteinę 3x2 i 2x prolutex. Teraz ładnie podskoczył więc już powoli zaczynam schodzić z leków.
 
Dziewczyny pochwale sie i tu:D
Dzis 7+4.
Screenshot_2019-01-23-17-06-29.png
Screenshot_2019-01-23-17-06-13.png


@ilmenau no to ja troche tez zaspamuje kalendarz
6.02 wizyta
20.02 wizyta
25.02 prenatalne (Jezuuuuu to juz!!!)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim Paniom,

na dzisiaj kalendarz jest pusty, wiec go nie wklejam. Na dzisiaj była tylko beta naszej @Baylee, ale ten piękny wynik był już wczoraj :) :) :)

Jeśli któraś działa z ukrycia dzisiaj to [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Dopisujcie się do kalendarza, bo jest nas trochę a kalendarz świeci pustkami!

Ja za chwilke jak cos wiecej bede wiedziala... czekam na okres
Czy po gonapeptylu moze sie on opoznic?
 
Do góry