reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety nie. Ostatni transfer skończył się dla mnie bardzo tragicznie bo miałam ciążę pozamaciczną, operację i usunięcie lewego jajowodu. Jestem totalnie załamana i nie jestem w stanie zaufać lekarzowi. Nie wiem nawet czy jeszcze zgodzę się na kolejna próbę.
A ilo dniowy zarodek ci podali? Mega sie boje tego ze zarodek wyląduje mi w jajowodzie:(
 
Coś czuje że nic z tego nie będzie:( mam mieć transfer świeżaka, estrofen ponad 3600, hormony tarczycowe poza normę, czuje się okropnie, bolą mnie jajniki po punkcji. Też u Was tak było przy transferze świeżaka?
A ile mialas pecherzykow pobranych i kiedy miałaś punkcje?
Ja przy pierwszej stymulacji w uk podobny estradiol ryzyko hiperki nie moglam sie wyprostowac przez kilka dni a zle się czułam przez dłuższy czas i mialam transfer. Niestety nie udany.
Przy drugiej stymulacji w Pl podobny estradiol ryzyko hiperki i transfer odroczony. Obstawili mnie lekami i wlasciwie juz dzien po punkcji lepiej sie czulam.
 
dziewczyny u mnie jutro punkcja proszę o kciuki, a w poniedziałek transfer ......ale mam stracha, czy się zapłodnią czy przeżyją do 5 doby i w ogóle czy zakończy się to wszystko szczęśliwie, myślę pozytywnie.
trzymam kciuki za wszystkie szczęśliwe transfery
 
A ile mialas pecherzykow pobranych i kiedy miałaś punkcje?
Ja przy pierwszej stymulacji w uk podobny estradiol ryzyko hiperki nie moglam sie wyprostowac przez kilka dni a zle się czułam przez dłuższy czas i mialam transfer. Niestety nie udany.
Przy drugiej stymulacji w Pl podobny estradiol ryzyko hiperki i transfer odroczony. Obstawili mnie lekami i wlasciwie juz dzien po punkcji lepiej sie czulam.
Punkcje miałam wczoraj, 15 pecherzyków pobranych, a jakie leki dostałas wtedy? pamietasz?
 
reklama
Do góry